Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet a boldogságtól és a...

Lehet a boldogságtól és a szomorúságtól egyszerre sírni?

Figyelt kérdés

néha csak elkezdek sírni, és a boldog és szomorú gondolatok váltogatják egymást és nem tudom melyik miatt folynak a könnyeim.

pl.: arra gondolok, hogy mennyire kedves volt velem valaki, aztán arra, hogy ezt mennyire nem érdemlem meg

pl2.: arra gondolok, hogy egy adott helyzet mennyire jól esett/jól jött ki, aztán megint arra, hogy ennek nem velem kellett volna történni

pl3.: keresztyénként tudom, hogy Jézus meghalt értem, aztán arra gondolok, hogy egyáltalán nem érdemlem meg


Ez mennyire fura?



2017. júl. 24. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meghatódásnak hívják, könnyekkel jár.
2017. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha alapvetően jól érzed magad a bőrödben, és minden rendben, akkor ez teljesen jól van így, te érzelmesebb típus vagy, ennyi.

Én nem vagyok érzelmes típus, nekem az ilyen sírva vigadásokat egy idegösszeroppanás és egy hosszabb depressziós epizód követte.

2017. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2017. júl. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!