Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kit tartotok jellemtelen...

Ti kit tartotok jellemtelen embernek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy kinek mi számít jellemtelennek, és ha van kedvetek, azt is leírhatjátok, hogy ki az akire viszont semmiképp nem mondanátok:)

(Lehet én vagyok a hülye amúgy, de esküszöm, nem ismerek egyetlen számomra "jellemtelen" embert sem, és tényleg nagyon érdekel, hogy mégis mit takar az, ha valaki jellemtelen:D)



2017. júl. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Azokra mondják, akik megbízhatatlanok, senkiházik, aljasok és hasonló. A nárcisztikus pszichopatákra jellemző (magatartásbeli) tulajdonságok nagyjából lefedik a jellemtelen ember fogalmát.
2017. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Apam, mert tonkretette az eletunket
2017. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy én kit ? azt aki meglop pl. másokat, vagy alá tesz valakinek csak csupán azért mert rosszindulatú, teszi ezt meggyőződés nélkül, vagy anélkül, hogy ismerné a másikat, miközben állítja, hogy ő megvan győződve és úgy ismeri az embert mint a saját rokonát.
2017. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. júl. 26. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az élet nagyon sok jellemtelen emberrel összehozott, úgyhogy tudok erről beszélni: Jellemtelen, aki a képedbe hazudik, aki átgázol rajtad, aki beléd rúg, mikor a padlón vagy, aki csak azért barátkozik veled, hogy kihasználjon, aki az első adandó alkalommal elárul.
2017. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen sokat kellett tapasztalnod,milyen a jellemtelen ember._. De köszönöm a válaszod:)
2017. júl. 28. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:
És a legrosszabb ebben, hogy már nem tudom, hogy kiben bízhatok, mert a legaljasabb árulásokat attól kaptam, akit a barátaimnak hittem.
2017. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!