Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyen?

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Volt 1 srác, akivel facebookon beszélgettünk szinte napi rendszerességgel. Elutazott, amit előtte említett, de nem volt az eszemben, majd írt 1 hétre rá, hogy haragszik rám, mert nem kérdeztem meg, hogy megérkezett szerencsésen. Nagyon rossz hetem volt amúgyis, nem is volt eszemben. Majd írt rá 1 hétre, válaszoltam neki, de vissza se írt. Most megkérdeztem tőle, hogy mi volt az a múltkori, az volt a válasz, hogy csak kíváncsi volt. Gondoltam belökök valami témát, hátha veszi a lapot és esetleg beszélünk, de nem vette.

Nem kellene kitöröljem és akkor minden kapcsokatot megszakítani vele? Így csak várom, hogy hátha ír, én már amúgy se látom értelmét, hogy írjak neki, ha ő nem igazán ír.

Illetve szerintetek ez tényleg olyan nagy dolog, ami miatt nem kell beszélni a másikkal?


2017. júl. 26. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd, ha nem valaszol..inkabb ne neten baratkozz, annak általaban szivas a vége
2017. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"haragszik rám, mert nem kérdeztem meg, hogy megérkezett szerencsésen"


Eddig olvastam.


Ha én lennék te helyedben, ezt írnám neki.:


Tényleg? XD .. Nagyon sajnálom barátom. :) Minden jót néked és rengeteg tanulást legkevesebb önkínzással. Szia.


Majd többé nem írnék neki.

2017. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!