Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkohol, vagy egyéb szerek...

Alkohol, vagy egyéb szerek nélkül hogy tudnám elérni hogy ne legyen unalmas az élet?

Figyelt kérdés
Régebben rákaptam egyéb szerekre,befejeztem,viszont az alkohol megmaradt életem minden egyes napjára.Egy pohárnál nem tudok megállni,és már rohadt elegem van saját magamból,dolgozok is,állandóan fáradt vagyok.Totál unalmas minden ha nincs valami bódulat a fejemben,aki ebben benn van,tudja miről beszélek.Hogy lehet ebből kiszabadulni ?
2017. jún. 24. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is ebben a cipőben járok. Csak akkor vagyok kommunikatív, ha van bennem egy pár vodka.
2017. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba, ennek nincs más módja . Ha már magadtól rájöttél az már jó , jó útra tudsz térni.

Az alkohol nagyon el tudja varázsolni az embert . Csak az alkoholista érzi úgy hogy nélküle unalmas az élet, minden gondolata a körül forog. Azt hiszi az ember hogy feldobja a hangulatot , de nem. Sőt egyre inkább lehangolt, szomorú, agressziv és méla bús lesz tőle. Ez az alkoholizmus. Az egyéb szereket hogy tudtad letenni?

Ezt is pont úgy kell, nincs más megoldás rá , le tenni és kész.

2017. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát én csak ritkítani tudtam a piálós alkalmakat.

Nekem a fáradtság tett be, meg sajogni kezdtek a belső szerveim, meg az anyagi része is...

Te is magadban iszol?

2017. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én csak napi fél gramm koffeintől érzem jól magam. Anélkül unalmas minden.
2017. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát ,ja ,egyedül iszok,mert ha elmegyek valahova,nincs jó vége,megelőzöm azt hogy sittre vágjanak.
2017. jún. 24. 23:03
 6/18 A kérdező kommentje:
Nő vagyok egyébként.
2017. jún. 24. 23:04
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Addig hagyd abba amíg még gondolkodni tudsz
2017. jún. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Játsz valamilyen stratégiai, akció játékkal pc-n. :) Az lefoglal.
2017. jún. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én szerencsére úgy tudom használni a szereket, hogy teljesen felpörgette az életem, amikor józan vagyok akkor is nagyon jól vagyok, és sokkal kevésbé unatkozom mint előtte. Neked is ezt kéne valahogy elérni.

Alkoholt magában felejtsd el, az nagyon rossz.

Milyen szereket toltál?

Füvezz, ha jól használod simán segíthet kijönni ezekből a problémákból, és rájössz hogy rohadtul nem unalmas semmi. Én nálam már nincs olyan unalom, mint volt valaha, ha egyedül vagyok, vagy van mellettem valaki ugyanúgy érzem magam, elvagyok a saját gondolataimmal.

Szóval erősen javaslom a fűt erre, nagyon jó.

2017. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Le nem tudom írni mennyiszer okozott gondot a pia az életemben..
2017. jún. 24. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!