Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te sem tudsz a neten beszélget...

Te sem tudsz a neten beszélgetni? Miért lehet?

Figyelt kérdés
Személyesen általában van valami közös téma és így elindul egy beszélgetés, a neten egy szián kívül szinte nem tudok mást írni. Ismerős vagy ismeretlen, egyre megy. Egyikkel sem tudok neten beszélgetni. Sokan mások meg órákig elvannak egymással a neten is. Minden nap.

2017. júl. 28. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tudok beszélgetni, jobban mint élőben, mert élőben mindig valami felszínes témát hoznak fel, ami nem érdekel.

Interneten volt amikor 5 órán keresztül hívással beszélgettem valakivel, hajnal 3-ig.

Gondolom azért van ez nálad, mert te is csak felszínes témákról beszélgetsz, interneten pedig mindig kell valami konkrétnak lennie, nem csak úgy jön ami jön, hátha feldob valaki valamit, és hablatyoltok róla.

2017. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Interneten jobban tudok beszélgetni, mint a barátaimmal néha :D
2017. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
Nálam is sokszor a neten jobban megy, mint élőben
2017. júl. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok beszélgetni, mert az ismerőseim többnyire csak reagálnak. Főleg a lányokra jellemző ez. (tudom nem így szólt a kérdés)
2017. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En sem tudok, konkret ugyekben irok ismerosoknek, esetleg havonta egyszer valakivel megvitatok egy melyebb temat. De szeretem a kapcsolataimat a virtualis halon kivul fenntartani.
2017. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva megy jobban :)
2017. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!