Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyek lehetnek azok a témák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyek lehetnek azok a témák, amelyek segítségével szinte gyanú nélkül tudsz beszélgetni egy lánnyal, hogy az arra gondolna, hogy fel akarom/rod csípni őt?

Figyelt kérdés

Mert nekem ez sosem sikerül és minden egyes próbálkozást beszélgetésre annak vélik és lepattintanak, mint egy büdös bogarat. (nem vagyok túl helyes emberke).

Viszont az előbb láttam egy filmet, egyorvos csaj tartott előadást elektromos impulzusokról, amely az agyra hat. Sokan voltak a konferencia teremben, hallgatták az előadást más kémikusok, biológusok, tanárok, orvostanhallgatók stb. A végén mikor befejezte az előadást , akkor egy koktélbárhoz ment ahol az egyik ilyen hallgató várta és el kezdte kérdezgetni ezekről a témákról. Értett az is hozzá, így teljesen belemerültek az eszmecserébe. A csajnak nem annyira vont szimpi a pasi, de később megkedvelte azt, összejöttek. Tehát adott az esély, hogy néha úgy is be lehet egy lányt cserkészni, hogy az ne fogjon ,,nagy" gyanút. Vannak ilyen fogások vagy az adott helyzet hozzá magával, vagy nekünk kell a helyzetet megteremteni hozzá és vagy keresni az alkalmat, hogy mikor ideális ez?


2013. jún. 23. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
De hát ez helyzetfüggő. Pl. velem is ismerkedett már úgy pasi konferencián, hogy a szünetben odajött, és a konferencia témájáról kezdett beszélgetni. Tehát mindig az adott alkalomhoz kapcsolódóan lehet beszédbe elegyedni!
2013. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Pl itt vagy amit mondtál, ott adott a helyzet. De ha pl egy parkban ül és te is le ülsz mellé, akkor már rögtön gyanús a dolog. Nem beszélhetsz vele atomfizikáról, hogy azt sem tudod mi érdekli őt. Az sem jó, ha a tájról, természetről meg a madarakról beszélgetsz, ahogyan csicseregnek, mert ez is túl átlátszó szerintem.
2013. jún. 23. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!