Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért háborodtak fel ennyire...

Miért háborodtak fel ennyire a Puzsér törölt posztja miatt?

Figyelt kérdés

Már annyian jelentették, hogy kitörölték a facebookról ez lenne az:


[link]


Ennyi erővel miért nem lázadunk fel a south park, simpson család vagy a family guy ellen akik sokkal durvább szarkasztikus humort vonultattak fel? Azokkal miért nincs baj?

Ezzel csak kiparodizálta a lájk vadászokat, akik képesek mindent megtenni a népszerűségért. Az elfogadott, de kiparodizálni azokat már ekkora bűn? Tömegemberek miért nem tudtok normálisabban gondolkozni?


2017. júl. 29. 11:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, szerintem ne a Google Translate-et használd spanyol nyelvű számok fordítására. Egyszerűen szánalmas vagy. Sem a Despacito, sem más általam ismert vagy 1000 spanyol nyelvű szám nem vetít semmilyen rossz fényt a nőkre, nedvesedésről pedig abszolút szó sincs. Te egyszerűen nem vagy komplett, ahogy Puzsér sem az. Szoktam nézni a HírTV-s műsorát, de ott szakadt el nálam a cérna, amikor a nyár előtti utolsó adásban olyan lekezelően, undorító módon beszélt a nőkről (kizárólag szaporodásra és a férfiak kiszolgálására létrehozott, fenntartott, ész nélküli rabszolgáknak állította be a nőket, akik egy egyszerű elméletet sem képesek felfogni), hogy azóta rendkívül ellenszenves lett. Azóta nem csodálom, ha valaki legszívesebben szemközt köpné. A politikai meglátásai gyakran helyesek, de az elvei, a nárcisztikus személyiségzavarának nyilvános felvállalása egyszerűen gyomorforgató. Te meg kezet foghatnál vele, kérdező.
2017. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
64%
Megszületett a felsőbbrendű embertípus: a puzsérproli.
2017. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, beszélek spanyolul, elolvastam a despacito első verzéjét, de nem vágom, mitől alacsonyítja le jobban a nőket, mint bármelyik másik idióta dal. Persze sok ilyen van, de ez se jobban, mint a többi. A klip valóban megteszi. Most enm amellett érvelek, hogy normális dolog így beszélni nőkkel, de a Despacito miben rosszabb mint Ricky martin La Mordiditája vagy Iglesias Bailandója?
2017. júl. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"az a nő a jó aki jobban nedvesedik és jobban rázza a seggét. "



Ez hol van a szövegben? Tudom, hogy nem ez a kérdésed lényege, de egy éve lett nyelvvizsgám, és eléggé meglep.

2017. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
amúgy a zsidókkal viccelődést nem tartom helyesnek, de a tömegember szóval kiabálni. a legtöbb ember tömegember, és én is azt hittem, 16évesen, hogy egyedi vagyok, mert nem jön be shakira meg a snufi vagy mi volt az a nyulas baromság meg a waka waka meg a mittuom én mi, de ez nem így működik.
2017. júl. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Fogadok, hogy Puzsér írta ki a kérdést.
2017. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Mérő Vera többet segített az embereken, mint a mostani Puzsér, aki csak okádni tud. Írom ezt úgy, hogy még azelőtt ismertem Puzsér munkásságát, hogy felkapták volna, a legtöbb ember fel sem fogja mit mond, csak azért lájkolgatja, mert tetszik neki a hőbörgő stílus.

Én régen nagyon szerettem Puzsér dolgait, még személyesen is dumáltam vele, de mostanában nagyon meg akar felelni ennek a tibiatyán szocializálódott mafla rétegnek.

2017. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez a tömegemberezés meg nagyon szánalmas, tényleg ez lett a puzsér rajongók nagy része, fiatal, magukat egyedi hópihének tartó emberek, akik mondom a felét sem fogják fel a dolgoknak.
2017. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
11 amúgy azt vágod, hogy a sznobjektívben a nőkről ironikusan nyilatkozta?
2017. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Amúgy a south parkot a legtöbben úgy nézik, hogy nem fogják fel a mondanivalót, csak a trágár dolgokon nevetnek.
2017. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!