Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi folyik a cigány facebook...

Mi folyik a cigány facebook csoportokban?

Figyelt kérdés
Most fedeztem fel, hogy rengeteg facebook csoportjuk van. "Cigányok a legjobbak" például.

2017. júl. 31. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Bojler eladó
2017. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem. Kimondottan magyarországon élő magyaroknak nincs csoportja. Nem származás, hanem érdeklődési kör alapján lépunk be ezekbe.

Az ő csoportjuk nem egy hobbi vagy érdeklődési kör köré épul, ezért el nem tudom képzelni, hogy miről beszélhetnek vagy mit csinálnak. Mondjuk van egy cigány társkereső, vagy több is, de az most nem tartozik ide

2017. júl. 31. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Viszobt ok etnikai kisebbseg es ok szoktak letrehozni csoportokat, klubokat, stb, hogy osszetartsanak. Sok szempontbol szerintem elegge elszigeteltek a magyarorszagi ciganyok.
2017. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
El se tudjátok képzelni mennyire összetartóak.
2017. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Hogy elszigetlek lennének? Bárcsak úgy lenne, akkor nem látnám őket mindenhol. Igen, összetartóak ha meg kell támadni vkit vagy ki kell rabolni vkit akkor marha összetartóak. Egyébként rühellik egymást ugyanúgy, mint a magyarok. Sőt, ezek még rosszabbak mert ugye sokkal primitívebbek, mint egy átlag magyar.
2017. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leginkább hüly.eségek posztolása (mémek vicces videók, képek stb)

"flexelés" kajával, pénzel, autóval stb.


Néha van magyar szidás, látszólag valóban összetartóak de néha van 1-2 "döggj mg kuttya" szintű összeszólalkozás :)

2021. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!