Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudom, messze van még a...

Tudom, messze van még a Karácsony, de?

Figyelt kérdés

...nem szoktam kapni semmit, és gyakran egyedül töltöm a Karácsonyokat. Anyám általában ilyenkor elutazik, és egyedül vagyok otthon. Baleás és Avonos tusfürdőket szoktam kapni néha, de van amikor semmit.

És eszembe jutott egy ötlet.


Mi lenne, ha vennék magamnak is valamit? Ti is meg szoktátok ajándékozni magatokat? Nekem ez így elsőre fura lenne, de szeretnék én is örülni valaminek majd. Valószínűleg megint egyedül leszek.

Ti mivel szoktátok meglepni magatokat? Nem fura szokás?



2017. júl. 31. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Van meg 5 hónap.... kezdj el barátkozni, és nem leszel már a karacsonytol frusztrált augisztusban.
2017. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Én szoktam karácsonykor ajándékokat kapni. De volt már olyan , hogy "megleptem" magamat is egy ajándékkal. Meg másoktól is halottam már akik szintén tudom , hogy kapnak ajándékot.
2017. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem karácsony sem kell ahhoz, hogy néha meglepjem magam valamivel és kivétel nélkül mindig örülök neki :)
2017. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Karácsonytól függetlenül szoktam venni magamnak ezt-azt. Mert úgyse vesz senki, és megérdemlem :D

Szóval teljesen normális, nem fura.

2017. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na akkor megnyugodtam. :)
2017. júl. 31. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!