Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudom, hogy messze még karácso...

Tudom, hogy messze még karácsony, de ötleteket várnék? Többi lent

Figyelt kérdés

Én viszonylag korán megveszem a karácsonyi ajándékokat, lassan elkezdem a vásárlást. Kisfiam 16 hónapos lesz karácsonykor, de ötletem sincs mit lehetne venni neki. Adnátok néhány tippet?

Köszi :)


2013. okt. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Az én kisfiam 18 hónapos lesz karácsonykor.Nálam már kezd körvonalazódni,hogy mit kap.


játék szerszámkészlet (csak a miénkben a szerszámok,a biztonság kezdvéért műanyagból lesznek,csak a láda lesz fa)

Nagyon szereti a kutyákat ,ezért lesz valami kutyás játék is.

még veszek neki fogyantyús puzzl-t is.


egyenlőre ennyi jut eszembe.A mamáktól,és tesóméktól nem tudom mit kap.

(szerencsére a lányom már nagy neki már elég hosszú a listája :D

2013. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

ja link lemaradt a szerszámkészletről


[link]

2013. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
*fogantyús
2013. okt. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kisfiam most lesz 3 eves. Elete masodik Karacsonyan elkovettem azt a hibat, hogy egy halom megabloks epitot vettunk neki - mert egyet vettel a masikat ingyen utanad vagtak akcio volt. Soha nem jatszott vele.

Tavaly mar okosabb voltam, megfigyeltem, mi az amivel szivesen jatszik masoknal, itt-ott. Igy hasznaltan vettem neki fisher-price little people iskolabuszt es hazat amihez meg autot es tobb embert is kaptunk mintha boltban, dupla aron vettem volna. e-bay-en vettem - hozzateszem az usa-ban elunk jelenleg. Iden sem kap uj jatekot. Nemreg rollert (minikick) vettem neki, hszanaltan. Nem erdekli, hogy uj-e vagy regi. Egy szamit: hogy funkcionaljon. Nagyon ajanlom a hazikot amirol irtam. Most jon majd az ido amikor a Kisfiad szeret majd ajtokat nyitogatni jatekokon stb...a little people szerianak van repulo, hajo, mindenfele valtozata. Konnyu megfogni az apro kezeknek, rendkivul jol lekoti a kicsiket. Erdemes meg kisvonatot is venni. Ha nem akarsz beruhazni Thomas-ra mert a fa Thomas egy vagyon, akkor erdemes az ikea-ban venni vagy -tol rendelni ami nekik van. Az nagyon olcso es mukodik a Thomassal - hatha kaptok valahonnan valakitol erdetit. - Nekunk az is mind hasznalt, baratoktol. Egy eve jatszik veluk minden nap. Kiauto!!! Ami a kiskezebe elfer...Aztan ugy egy ev mulva mar kellenek majd a nagyobbak..de most tokeletes a kicsi. Kissator - ha van hely! A mi lakasunk nagyon pici ezert a ferjem "pop-up" satrat vett az nem jo! De a stabil, ugyancsak ikea!!!! sator, tokeletes elbujni, parnakkal "berendezni" stb...

Szoval nem kell agyongondolkodni magunkat - en ezt tettem es semmi ertelme nem volt!

Kis Cukorborso olyan fantasztikus korban van, hogy mindennek orulni fog.

2013. okt. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!