Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? SOS!...

Tudnátok segiteni? SOS! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy együtt vagyok egy sráccal...nagyon szeret engem..De nagyon csúnya. De belsőre meg gyönyörü. Nemtudom mi legyen....most szeptemberben kolis lesz és ritkábban fogunk talizni....ha nyilvános helyen voltunk kicsit szégyeltem.....de mégis jó érzés volt megölelni.....mikor elment hiányzott is....szóval nem tudom hogy szakitsak vagy ne....Segitsetek!

2017. júl. 31. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakíts. Neked is rossz, ha olyannal vagy, akivel nem teljesen akarsz lenni, és őt is biztos bántja ha szégyelled.
2017. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes vagy, hagyd el, add meg neki az esélyt, hogy olyannal lehessen aki kívül-belül szereti. Megérdemli!
2017. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretem. Nagyon is. Söt. És én elfogadom ahogy van. Igazából a jövönktöl félek....hogy milesz. De leélnem vele az életem...csak a szüleim elég...hogyismondjam..nagyvonalu fiut akarnak
2017. júl. 31. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon csúnya és ennek ellenére együtt vagy vele, azt jelenti, hogy a lelkébe szerettél bele. Ha hosszútávon vele akarsz lenni, maradj vele, mert 1000* többet ér egy ilyen ember, mint egy jóképű, de tapló ember, aki üt, ver, kihasznál. Ha mégis szakítasz vele, akkor olyan módon tedd, hogy ne okozz neki túl nagy lelki fájdalmat, mert lelkizős alkat lehet.
2017. aug. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!