Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami jelentősége? Miért...

Van valami jelentősége? Miért maradt meg bennem ennyire?

Figyelt kérdés
Tudniillik én nem hiszek az ezotériás hókuszpókuszokban. Nincs velük bajom, csak nem értem a jelentőségüket. Szóval amit még fontos tudni, hogy volt egy "nagy" szerelmem még tavaly évvégén. Csúnyán lett vége a dolognak de rá egy hónapra megint kezdett alakulni ez az egész. De megint csúnyán elszúrta a srác. Már jóideje nem beszélünk. (Még zárójelbe annyit, hogy még soha nem csókolóztam senkivel). Tegnap este viszont azt álmodtam, hogy ezzel a sráccal csókolózok. Fantasztikus álom volt. Csak miközben csókolóztunk folyton arra gondoltam, hogy nem mondhatom el a legjobb barátnőmnek mert ő utálja ezt a fiút. De maga a csók iszonyat jó volt és nagyon is eleven, szóval olyan érzés mintha tényleg megtörtént volna. Én nagyon haragszom a fiúra és semmi esélye a kibékülésnek. Jó hosszú ideje nem is gondoltam rá és nem is láttam. Most a kérdésem az, hogy miért maradt meg bennem ennyire ez az álom? Tényleg nagyon eleven volt és folyton az eszemben van. Nem értem de akkora nyomot hagyott bennem, hogy nem tudok vele mit kezdeni. Hallottam valami olyant, hogy az álmaink a lelkiállapotunkat tükrözik. És nagyon szeretném tudni, hogy jelente ez valamit? Nagyon köszönöm ha végigolvastad és leírod a véleményed. Tényleg nem hagy ez nyugodni...

2017. júl. 31. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel nem csókolóztál eddig még soha, ezért tudalatt (vagy tudatosan) nagyon vágytál rá, hogy végre megtörténjen. A "szerelmed" is volt, tehát méginkább akartál tőle egy csókot, és most úgy döntött az elméd hogy ezt most elképzeled.


Igen, ez a lelkiállapotod tükrözi. Ez azt jelenti, vágytál a srác csókjára, hogy végre csókolózhass, mert kellemetlenül érzed magad hogy eddig nem volt részed ilyesmiben.

Szimpla álom, nem kell túlragoznod, csak szerettél volna valakivel egy élvezetes csókot, ő pedig pont a szerelmed volt.

2017. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Ennyi? Ilyen vagyok.. Bolhából elefánt :)))
2017. júl. 31. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhattad hogy van e nagyobb jelentése, és reménykedtél hátha valami nagyon nagy jót jelent.. Előfordul az ilyen. :)
2017. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaa, tényleg reménykedtem. :) Ilyen nincs, hogy egy idegen jobban átlát mint én saját magam :)
2017. júl. 31. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem csak nálad van így, ritka kivétel amikor a másik jobban ismeri magát mint én őt. :)

Attól hogy nem beszéltünk, nem találkoztunk, én mondhatni jobban tudom milyen vagy, milyen a személyiséged, mint mondjuk egyes barátaid akikkel sokat lógsz.

2017. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, miért is gondolod ezt? Ugye nem valami ezo hokusz pokuszos vagy? Majd megmondom a szülinapom és megmondod, hogy ki életem szerelme... Ugye nem? :DD
2017. júl. 31. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, ilyen nincs. :D

Csak jól ki tudom venni a szavaidból a gondolataid, érzéseid. Ahogyan írsz, amilyen hangsúllyal...

Ha összejössz valakivel, például meg tudnám mondani hogy ő szeret-e téged, és boldogok lesztek -e együtt, hosszú vagy rövidtávú kapcsolatotok lesz -e, ő kell-e neked, stb. :)

2017. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit. Jól hangzik ez :)
2017. júl. 31. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!