Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mikor használják vagy...

Azt mikor használják vagy mire mondják pontosan hogy "az egy vicc"? Többit alább.

Figyelt kérdés

Ezt a kifejezést mire értik pontosan, mi is jelent és mikor használják?


A kérdésem a következő. Ismerek egy embert, aki egy vállalkozó, cége van, és tanácsadással foglalkozik. Megnéztem pontosan milyen tanácsadással foglalkozik pontosan, mi az elmélet, és komolyan mondom ilyen kamuval még nem is találkoztam, nevettem rajta. A kérdésem az lenne ez esetben ha ezt valakinek elmesélem lehet e azt a kifejezést használni hogy "az egy vicc". Valaki?


2017. aug. 1. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Ilyen helyzetekre szokták használni. Vagy. Orvosi vizsgálat, ha lejár a jogsid. Megmérik a vérnyomásod, esetleg látásvizsgálat. "Az egy vicc."
2017. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam ezzel a vállalkozóval kapcsolatban hogy ami tanácsadóssal foglalkozik, annyira nonszensz és röhejes, és lehetetlenség. Plusz emberek pénzét csalja ki valójában.


Na "az egy vicc", de akkor ezek szerint erre lehet használni.

2017. aug. 1. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
igen erre szokás mondani, meg a lehetetlenül nagy hülyeségekre. Például ha egy sörért 3000 forintot kérnének el, na akkor mondják, hogy ez egy vicc/ez egy rossz vicc
2017. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!