Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha felrakom egy meleg társkere...

Ha felrakom egy meleg társkeresőre egy zaklató számát, lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
Egy ember már kb másfél éve folyamatosan hívogat, hogy ezt meg azt keresi, és hiába mondom el neki, hogy téves szám, van úgy, hogy 1 hónap múlva megint hív. Mostanában megint elég gyakran hívogat, meg még SMS-eket is ír, ezért kitaláltam, hogy felrakom bosszúból a számát meg egy kamuprofilt hozzá egy meleg társkeresőre.

2017. aug. 1. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Inkább tiltsd a számát .
2017. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tiltsd le a számot!

A meleg társkereső nem poénkodásra való, amúgy is szar poén.

Puszi!

2017. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Á dehogy. Max a gatyádat is lepereli rólad.
2017. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyáltalán nem lenne tök poén, mert ezzel te minősítenéd valaki számára a melegeket, aztán az lenne belőle hogy a melegek már telefonon is zaklatják a heterókat kitudja miért..nem, ez szerintem gyerekes..vedd fel ha megint fel hív, és mondd meg neki ha még egyszer visszahív akkor zaklatásért feljelented, vagy egyszerűen tiltasd le, de vonj bele ebbe olyanokat akiket ezért elhordanak mindennek sz*rnak..gondolj bele: mi szólnál ha egy szép napon egy férfi felhívna téged hogy van e kedved szexelni? egyből elhordanád mindennek hogy milyen nyomulós sz*r banda ez nem? gondolkodj már egy kicsit..és kitudja, ha felraknád és ő erre rá jönne aztán feljelentene téged ezért, akkor még te járnál szarul..akkor nem lenne mentséged az hogy ő hívogatott téged..
2017. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

/utolsó voltam/

nem tudom te milyen véleményen vagy te a melegekről, én az vagyok és rettentően bosszant az hogyha olyannak neveznek az utcán amilyen nem vagyok, például az olyan tettek miatt is mint amit felvázoltál..nem veszekedni szeretnék veled, csak szeretnék rávilágítani arra, hogy ezzel talán másoknak ártanál, akár magadnak is ha szarul sülnek el a dolgok..

2017. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gusztustalan "vicc". :)
2017. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És mi van ha meleg, lehet összejönne élete párjával, a bosszúd meg fordítva sülne el :)


Aztán tovább hivogatna..

2017. aug. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belole bajod, a torveny ezt szemelyes adattal valo visszaelesnek hivja, es bunteti. Jellemzoen penzbuntetessel es melle karteritessel, parszazezres nagysagrendben.
2017. aug. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!