Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Parom.hu társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parom.hu társkeresőre érdemes regisztrálni leszbikusként? Volt már, aki meleg nőként ott találta meg a párját?

Figyelt kérdés

Leszbikusként sajnos kénytelen vagyok így ismerkedni, mert a kifejezetten nekünk szánt netes társkeresők elég gyenge színvonalúak... Mi a véleményetek,érdemes Párom.hu-ra regisztrálni?


26/nő



2014. márc. 28. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
én ajánlom ezeket az oldalakat, talán inkább a love.hu-t meg őszintén szólva ezt, a gyakorit (iiiigen a GYIK-ot ^^ én itt ismertem meg lányként a mostani páromat, aki szintén lány, sokkal kellemesebb itt ismerkedni, mert nem egyből kép alapján ítélnek meg és lehet, hogy szerencséd van, csak ki kell találni a megfelelő időpontot, mikor feditek fel egymás kilétét... kezd el megkedvelni az illetőt, de ne annyira, h nagy csalódás v szomorúság legyen, ha egymás meglesése után kiderül, ki milyen - mert igen, a külső is számít)
2014. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nőies nőt keresek , és én is az vagyok.Szerintem kép nélkül ismerkedni nem jó, én szeretem látni, kivel beszélgetek.Lehet persze kamu képet küldeni, de nem éri meg, mert az élő találkozás alatt minden kiderül.:)Próbáltam itt már nővel ismerkedni, de mindig tini lányok írtak rám, vagy olyanok, akik korban megfeleltek volna, de nem tudtak helyesen írni..(pedig ez fontos,ugyanúgy a műveltség része) úgy látom ez az oldal, jórészt tizenéves kislányok körében népszerű, a 23 év felettiek vhol máshol vannak:))
2014. márc. 28. 21:22
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ha a helyesírás egy alapkritérium nálad, akkor te magad is tartsd be, vagy pedig ne prédikálj róla. :)


Ha nem értenéd: Az írásjeleket, mint pont és vessző rosszul helyezed el, illetve a magyartalan rövidítések is kevésbé komollyá teszik az írásod. :)

2014. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Kedves, csak egy helyen tévesztettem el a vessző helyét, és egy helyre írtam rövidítést (valahol szót rövidítettem), tehát ezért a két kicsi hibáért még mindig nem szólhatsz be!
2014. márc. 28. 21:44
 5/19 A kérdező kommentje:
és a vessző tévesztése csak elgépelés volt részemről! Az olyan helyesíráson akadok ki, ahol pl. a "szia" szót "sya"-nak írják. vagy az "ezt" szót "eszt"-nek, és ehhez hasonló hibákon.Szerintem ezek igen súlyos helyesírási hibák, nem pedig az, hogy hol teszik ki a vesszőt.
2014. márc. 28. 21:49
 6/19 anonim ***** válasza:
20%

Jól van, mivel unatkozom, ezért segítek rajtad, hogy ne keresd továbbra is a kifogásokat.


Először is az első hozzászólásod elemzése:

- Első sorban egy vessző, egy pont rosszul elhelyezve.

- Második sorban egy pont rosszul elhelyezve.

- Harmadik sorban egy pont egy szmájlival együtt teljesen förtelmes módon összetorlódva és rosszul elhelyezve.

- Negyedik sorban két pont és utána zárójel, megint csak szóköz hiánya nélkül, illetve ha pontozol, akkor vagy három pont vagy egy pont a szokás, nem kettő.

- Utolsó sorban megint a szmájli ráragadva az utolsó szóra.


Most pedig a következő az utolsó hozzászólásod, amiben megpróbáltál magyarázkodni:


- Mondat eleji nagybetűket több helyen is elhagytad, súlyos hiba.

- Második sorban megint rosszul elhelyezett pont a mondat végén.


De nézd a jó oldalát: a #4-es számú válaszodban nem ejtettél hibát, ez is valami. :)


Lényeg a lényeg: Nekem is fontos, hogy jó legyen a helyesírása annak, akivel ismerkedem, de azért nekem megvan a mércém is, amihez tartom is magam. Te nálam már itt elbuknál.

2014. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként ne vedd nagyon a szívedre, amit írtam, csak már beletörődtem, hogy minden lány olyan (vagy rosszabb), mint te. Egyikükben sincs meg az a különlegesség, nincs meg az intellektus, amire vágyom és ami nálam alap dolog lenne...
2014. márc. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves Elet ellensege,messze nem olyan rossz a helyesirasom,amilyennek te beallitod,szerintem ez mar szorszalhasogatas,amit te csinalsz.Honnan veszed,hogy nincs intellektusom?Mielott belekotnel az ekezethianyba,a telefonomrol irtam.
2014. márc. 29. 06:42
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Bocs Élet Ellensége, de tényleg elég paraszt a viselkedésed. Egy egyszerű kérdést tett fel a kérdező, és leírta a meglátásait az oldallal, júzerekkel kapcsolatban. Te meg féloldalas értekezést tartasz arról, hogy ő milyen hibákat vétett... azért ne legyél már ennyire belekeseredve az életbe. Az is sajnálatos, hogy nem hiszel önmagadban és másokban. Biztos sokat csalódtál az életben. De csak egy kicsit kéne nyitottabbnak lenni a világra, kicsit optimistábban és derűsebben szemlélni a világot. Máris más lenne a hozzáállásod az élethez és az intellektushoz.


A kérdésre válaszolva: sztem (upsz, Élet Ellensége légy szíves köss belém, megszokásból "sztem"-nek írtam a "szerintem"-et) a parom.hu-n is vannak fent leszbikusok és biszexek. De az tény, hogy nem kifejezetten erre specializálódott az oldal. Kereséskor azért néhányat kihoz a rendszer. Viszont van egypár profilkép nélküli is.

Most nem tudom, hogy újabban mennyien vannak fent, régebben hébe-hóba fellátogattam, akkoriban ez volt a tendencia. De az biztos, hogy még mindig az egyik legismertebb és legnagyobb társkereső oldal. Szóval hajrá, és soha ne add fel, előbb-utóbb biztosan rátalálsz a társra. :)


25,n

2014. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

A szokásos mobilos kifogás... Jól van, látom az egész palettát el akarod sütni a kérdésed alatt... :) Én mobilról is képes vagyok ékezettel és helyesen írni. Ráadásul a vesszőid már megint elvándoroltak a helyükről. De hagyjuk is, mert úgysem fogsz tanulni.


Utolsó válaszoló: Pontosan olyan értekezést tartok, amilyet csak szeretnék. Nem hinném, hogy a kérdező vagy akár te megmondhatná, hogy mit írhatok le és mit nem. Ha nem tetszik, akkor el lehet menni.

Te is pontosan abba a kategóriába tartozol, amit feljebb már említettem, így nincs túl sok beleszólásod bármibe is velem kapcsolatban, hiszen nem számítasz. :)


Majd ha kicsit egyedibb leszel és nem ez a "jajj védelmezzük meg szegény sorstársamat" stílusú tucategyén, akkor szólj.

2014. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!