Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ázsiai fiú/férfi van...

Sok ázsiai fiú/férfi van Magyarországon?

Figyelt kérdés

imádom az ázsiaiakat, de ha ismerkedni szeretnék velük, akkor 123458641 km-t kéne utaznom, vagy esetleg van olyan hely mondjuk Pesten, ahol többen vannak? :D

18/L



2017. aug. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kerületet kell mondani, akkor Angyalföldet (13. kerület) mondanám, ahol elég sok ázsiai él. Ezen kívül ott van az Asia Center, ahol szintén sok van, illetve ha bemész bármelyik kínainak nevezett étterembe vagy üzletbe, akkor ott is ismerkedhetsz az eladókkal és a vendégekkel. Továbbá látogasd gyakran a turisták által kedvelt helyeket, pl. a Hősök terét vagy a Várat. Ezeken a helyeken is könnyen találhatsz ázsiai turistákat. Összességében nem nehéz Pesten ázsiait találni.
2017. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi :D az a baj, hogy amugy nem pesti vagyok, Bekes megyeben elek, itt nincsenek nagyon.. na de majd ha arra jarok.. :33
2017. aug. 2. 16:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha Békés megyében laksz, akkor vegyél egy retúr vonatjegyet Pestre. Feljössz a reggeli vonattal és hazamész az utolsóval este. Biztos vagyok benne, hogy közte el tudsz látogatni legalább néhány olyan helyre, ahol nagy eséllyel felbukkanhatnak ázsiaiak. Általában eleve csoportokban vannak, szóval viszonylag könnyű a dolgod. Mondanom sem kell, hogy a Volánt is választhatod, ha az kényelmesebb.
2017. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen én vagyok Hadzsime-San és megkaratézlak. :D
2017. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!