Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lehetne úgy...

Szerintetek, hogy lehetne úgy programokat csinálni és élni az életem ha senki nem ér rá?

Figyelt kérdés

20as éveim közepén járó lány vagyok és hétvégente általában itthon ülök pedig szeretnék kimozdulni de nincs kivel.

A barátnőim a pasijukkal vannak, az ismerőseim sem érnek rá.

Hiába beszélem le hetekkel előre inkább mással találkoznak.

Most élem/élném a legszebb éveimet de elmegy mellettem mert csak a 4 fal közt töltöm ( a munkán kívűl).

Elég gyakran szomorkodom emiatt és irigylem a többiket, hogy nekik sokkal jobb életük van mint nekem.


2017. aug. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
A te életed te tudod élni, ahhoz nem kell senki más. Miért van ennyire szükséged mások társaságára egy-egy kellemes időtöltéshez? Arra vágysz, hogy kitalálják helyetted a programokat? Vagymi?
2017. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, hasonlo problemaim vannak ilyen teren, en peldaul valmi uj hobbit keresgelek amit szivesen es szivbol tudok majd csinalni, szerintem ez megoldas lehet, elfoglal es eselyes, hogy uj embereket ismerekmeg.. :D szoval en ezt tudnam ajanlani

20F

2017. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom sajnos, mennék de nincs kivel... Hiába lakok Pesten egyedül nem fogok elindulni sehova:D 18/L
2017. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sok ilyen ember van, én is itt tartok. én mondjuk elfoglaltam magam eddig is, ha unatkozok, elutazok valamerre, bár ez is eléggé kétoldalú...egyrészt egyedül önállóan ki tudom választani, merre menjek, mit csináljak, de azért társasággal érdekesebb lenne...mégsem jön velem senki. én olyan embereket keresnék inkább, akik szintén szeretnek akár külföldön is mászkálni, kirándulni.
2017. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg mindent el lehet kezdeni egyedül is, és aztán tudsz ismerkedni. Akár múzeumokba járni, akár sportolni, ez két véglet. Hasonló érdeklődésű emberekkel lehet találkozni ilyenkor. Mozdulj ki, tekerj egy kört, és jobban fogod magad érezni.
2017. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!