Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az egyettlen...

Csak én vagyok az egyettlen akit nem keres senki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az utóbbi időben rádöbbentem hogy csak én keresek másokat, és ha én nem írok,hívok valakit az engem egyeltalán nem keres. 4 nap telt el hogy nem írtam senkiek azóta is várom hogy valaki írjon, mindenki csak akkor keres ha valami kell pl: segíteni,oda adni valamit.. tehát most tényleg ennyire mefeletkeznek az emberek a másikról vagy csak szimplán leszarják hogy létezel?



2017. aug. 1. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2017. aug. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Üdv a klubban! A legtöbb ember akkor kerül elő, amikor bulizni, enni, inni kell. Amikor pl. betonozni, akkor de érdekes, sehol senki. Nekem az a kedvencem, amikor beteg vagyok, de én érdeklődöm az egészséges barátaim hogyléte felől. Majd közlik, hogy jól, és ennyi. De, hogy te hogy vagy b+, az már nem megy. Asszem új barátok után kell néznem.
2017. aug. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen nekem is volt. De rájöttem, hogy akkor nincs is szükségem rájuk.

Olyan elfoglaltságot, hobbit találtam magamnak, amit egyedül is lehet csinálni, sőt, jobb is egyedül.

Majd lesznek igazi barátok is, nyugi.

2017. aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzászoktam én is, felém is csak akkor jön haver ha épp laptopot kell ujratelepíteni, vagy autót szerelni kéne segíteni, aztán van, hogy hónapokig baxik rá, hogy mi van az emberrel.
2017. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Na leírták előttem.

Én azt bírom, amikor rám írnak "mizu?" leírom, semmi reakció, majd tolni kezdi a vele mi is történt monológot.

Most is volt egy ilyen, csak most már monológ sincsen, csak néma csend. Azt hiszem megint leépítek mindenkit, néhány évente sor kerül erre.

2017. aug. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy egyedül :c
2017. aug. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
84%
Ezzel igen sokan vannak még így.... :) Nálam is fenn áll ez a dolog, de rájöttem sokszor nem azért, mert leszarnak hanem mert párkapcsolattal vagy egyébbel annyi plusz dolgot vállalnak fel, hogy eltűnnek az alkonyzónában, meg ersze a mérhetetlen lustaság...mondjuk nálam érdekes is ez a fajta eset elköltöztem szülővárosomból amit utáltam már egy ideje nem csak én, de elvileg mások is az ismeretségemben...mégis sokan kényelmesség okán inkább ott szenvednek, mint hogy jöjjenek oda ahol most lakom kicsit kikapcsolódni. Én csak jókat röhögök mondjuk az ilyeneken már jó ideje, hogy én sorban elérem amit akarok mások meg csak a szájukat jártatják....
2017. aug. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban. Azzal a különbséggel, hogy én egyáltalán nem keresek senkit, tehát élem az életem. Jobb így egymás b×tása nélkül.
2017. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"Én azt bírom, amikor rám írnak "mizu?" leírom, semmi reakció, majd tolni kezdi a vele mi is történt monológot."

Ugyan ez nekem is.

2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor úgy látom, nem vagyok egyedül de azért kicsit idegesítő tényleg hogy ha nem kell semmi rád se néznek de mondjuk amikor az kell hogy jaaj haver gyere már àt fát pakolni vagy szereld màr meg a motort vagy hallod nincs egy cigid?

Unom már folyton ezeket hallgatni hogy csak ennyire vagyok/vagyunk jók

2017. aug. 4. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!