Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, Nők, Mit csinálnátok,...

Csajok, Nők, Mit csinálnátok, ha rátok ordítana az akire direkt nem néztek rá? Mondjuk azt - Nehogy rám nézzé

Figyelt kérdés

de ezt tiszta erőből kiabálná rátok....


mondjuk a személy ismeretlen lenne nektek, csak mentek mentek de vhogy éreznétek, hogy néz vki és ti csak azért se néztek rá...és ekkor ordibálna rátok.


2017. aug. 2. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Mennék tovább.
2017. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

1-es


ahha csak azért se néznél rá mi ?

2017. aug. 2. 21:41
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet" hogy úgy megijednék,véletlenül betörne az orra! Én pedig a rettenettől azt kiabálnám: " Deeeee nézleeeek! Te bunkó. "
2017. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Lefújnám gázsprayvel vagy visszakézből kapna egy puszit az m48-asommal. Paréj.
2017. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
félnék, és megpróbálnék minél gyorsabban eltávolodni tőle, mert általában akik ilyeneket ordibálnak utánam vagy részegek, vagy mentálisan sérültek, és mindkét típus beszámíthatatlan, nem tudom mi válthat ki belőlük egy agresszív dührohamot.
2017. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem haver nézesd meg magad mert elértél egy kritikus pontra

Ezt pasiként mondom

2017. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
Biztos megijednék és nem tudnám hová tenni a dolgot. Amúgy miért is kellene valakire ránéznem attól mert a környezetemben van? Van jobb dolgom is annál, meg amúgy is gyógyuló félben lévő szociális fóbiás vagyok és rohadtul nem bírom a szemkonktatktust.
2017. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
50%

Hát én nő vagyok,de tuti egyből elöntené az agyamat a méreg. És nem fognam vissza magam a szavak terén! Ha támadna is simán megölném önvédelemből a kis termetem ellenére.

N

2017. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 RoseTyler ***** válasza:
93%
Nem nagyon hallanám meg, mert általában zenét hallgatok. Ha épp nem olvasnék még közben a telón és észrevenném, hogy hozzám szólt, akkor max hülyén néznék rá, hogy mi a f..zt akar. :D Aztán otthagynám, mert nem érek rá random ismeretlen emberekkel cseverészni.
2017. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodt hangon megkérdezném, hogy ha nem akarja, hogy ránézzek, minek ordítozik teli torokból.
2017. aug. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!