Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Híztam a párom mellett, neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorkaraszek kérdése:

Híztam a párom mellett, neki ez tetszik. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Másfél éve együtt vagyunk a barátommal, és ez idő alatt nagyjából 10 kilót híztam. Ez engem kifejezetten zavart, emiatt el is kezdtem futni, illetve egészségesen étkezni. A párom azonban azóta sokkal jobban kíván, folyamatosan markolássza a hasam és a combom, az előző héten pedig be is vallotta, hogy így neki még jobban tetszem. Tudni kell rólam, hogy imádok enni, a párom pedig imád főzni rám. Éppen ezek miatt arra gondoltam, hogy tovább sportolok, de nem fogok koplalni, és hagyom, hogy még egy pár kiló felcsússzon. A kérdésem elsősorban azokhoz a nőkhöz szólna, akik kapcsolatban meghíztak valamennyire. Hogy reagált a párotok rá, és mennyit híztatok? Ha pozitív volt a reakció, folytattátok? Előre is köszönöm a válaszokat! 22/L

2017. júl. 16. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Én azt gondolom, hogy az az elsődleges, hogy te hogyan érzed magad a bőrödben! Ha téged nem zavar, hogy híztál, ha te a plusz kilókkal együtt is szereted magad és meg tudsz békélni a testeddel, akkor különösen előnyös, hogy a párodnak így jobban tetszel! :) Természetesen az egészséges életmód, a sportolás akkor is fontos, ha az ember a plusz kilókkal együtt is jól érzi magát, fogyás nélkül is lehet egészségesen étkezni és mozogni. :)


Nálam az a helyzet, hogy még egy korábbi párkapcsolatomban híztam meg, az akkori párom kifejezte, hogy őt ez egy kissé zavarja, és kevésbé tart vonzónak, én pedig őrlődtem, mert egyébként jól éreztem magam és nem akartam lefogyni. Végül elfogadta, és teljesen más okok miatt szakítottunk jóval később. A jelenlegi párkapcsolatomra már sokkal többet híztam (sajnos egy nagyon nehéz időszakon vagyok túl, és érzelmi evőként elkerülhetetlen volt, hogy felszedjek újabb kilókat), a párom már így ismert meg. Ő nem igazán szeretné, hogy lefogyjak, szerinte jól áll nekem ez az alak, szépnek és kívánatosnak tart. Ő is fogdossa a combom, a hasam, a fenekem. Bevallom, én már nem vagyok annyira megelégedve magammal, mint néhány kilóval ezelőtt, így saját elégedettségem miatt dolgozom most azon, hogy néhány kilótól megszabaduljak, a párom pedig támogat, de nem erőltet semmit. :)

2017. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban az számít, hogy neked mi a jó, hogyan érzed jól magad. Azért ne hízzál, mert a barátodnak úgy jobban tetszel.
2017. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves, intelligens utolsó! A párom nyílván nem akar engem, csak udvariassagból teper le az ágyban, és markolassza a testem, biztosan undorodik tőlem...
2017. júl. 16. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hány kiló vagy puhos?
2017. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehány kommentet olvasva újra meg erősödött bennem h az ember a leggusztustalanabb lány a földön :DD

kedves kérdező szerintem annak függvényében foggy/tarts súlyt/hízz h jól érezd magad a bőrödben :)

2017. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!