Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy egy fotós...

Hogy lehet, hogy egy fotós pénzért sem vállalja a fotózásomat?

Figyelt kérdés

Hormonbetegség miatt molett vagyok, de a férjemnek így is tetszem. Neki szerettem volna művészi félakt képeket készíttetni magamról a házassági évfordulónkra egy olyan fotóssal, aki ezzel is foglalkozik. Korábban már beszéltem ezzel a fotóssal (férfi) más fotókkal kapcsolatban, tehát látott már engem, és ez akkor volt, mielőtt felszedtem volna 20 kg-t, és az arcom is megváltozott sajnos azóta a betegség miatt (holdvilág arc).

Nagyon elcsodálkozott, hogy megváltoztam, és azt mondta, hogy csak akkor vállal el, ha majd újra jobb formában leszek. Köpni-nyelni nem tudtam. Azt mondta, ő csak szép arcú és jó alakú nőket vállal fotózásra, félaktra meg főleg.

Láttam a képeit a facebookon, tényleg nagyon szépek a modelljei.

Azt mondta, hogy pénzért bárki kérhet nála fotózást, de ilyen vastag combút, derekút, mint én nem vállal, nehogy később reklamáljak, hogy nem szépek a képek, holott én nem vagyok szép. Állíttassam be a gyógyszeremet, fogyjak le, formáljam a testem és utána menjek vissza hozzá.

Azt mondtam neki, hogy az ő dolga az lenne, hogy az ő fényképezőgépe előtt minden nő, még a 200 kilós is, szépnek és nőiesnek érezze magát, és eszem ágában sincs reklamálni, mert tisztában vagyok a jelenlegi korlátaimmal.

Szerintetek nem lehet, hogy ez a reklamáció dolog csak kifogás volt? Hallottatok már ilyenről


Jelenleg 70 kiló vagyok a 158 centimhez. Igen, óriásiak lettek a combjaim, a derekam, a mellem is. Mint egy töltött galamb. Nem ilyen voltam, kb 1 év alatt lettem ilyen.


2017. aug. 3. 12:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Menj máshoz
2017. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Vannak ilyenek. A fotòs a jò hìrnevèből is èl. Ertelemszerűen azèrt nem vàllal mèg pènzèrt sem, mert nem férsz bele az elkèpzelèsèbe.
2017. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd a fenébe azt a parasztot! Fészen csillagozd le, írd ki mekkora suttyó volt. Ennyi. Sok fotós van.
2017. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
36%

Ez vmi rohadt nyomorék fotós volt. Menj fel FB-ra, ird a falára hogy mit csinált veled, és megb*szhatja magát ott ahol van.

Keress egy másik fotóst aki szivesen elvállalna, és ennyi.

2017. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
29%
Elég bunkó fotós volt, hogy mit ne mondjak. Keress egy másik, normális fotóst, aki megcsinálja.
2017. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

Az ő vállalkozása, joga van eldönteni, kit fotóz le.

Ha kövéreket nem fotóz, megteheti mert ha elkezd kövéreket fotózni és olyanok jönnek hozzá, akkor a szépek és vékonyak nem fognak jönni, mert csökkent a színvonal.

Menj olyanhoz, aki vállal.

2017. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
21%

Nem foglalkoznék vele. De meg lenne a véleményem rola mekkora paraszt. Ne írd ki fb-re. Ne égesd be magad egy rosszindulatú kommenttel. Csak magadnak ártanál.

Tudom rosszul esik, de ilyen kemény világban élünk.

2017. aug. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Szabad piac van. Ha nem vállal ő baja. Másnál hagyod a pénzed.

Viszont nem is lehet kényszeríteni olyan munkára amit nem akar elvállalni. Ő joga eldönteni mit vállal és mit nem. Neked meg jogod van másnál megcsináltatni.

2017. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
35%

Küld el privátba nekem a facebook elérhetőségét majd én megmondom neki,hogy mekkora paraszt!

Ha nem akarta rontani a népszerűségét akkor a fotókat nem teszi közre csak neked.

Ez egy tetű!

Nem csak az a baj,hogy ilyenek léteznek hanem az is nem teszünk az ilyen viselkedés ellen,mint itt is.Aki azt mondja rá,hogy parasz az le lessz pontozva.

Ez mi?Ez már milyen viselkedés megint!

MI TEHETÜNK ARRÓL,HOGY ILYEN EMBEREK LÉTEZNEK!Mert nem vagyunk hajlandóak kiállni a másikért az ilyen parasztokkal szemben.

Küld csak az elérhetőségét.Majd én lealacsonyodok!

Nem fogok rád hivatkozni.

2017. aug. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem őt nem fogja érdekelni, hogy néhány dagi felháborodik. Nem ők a célközönség. Az ilyen SJW dagibüszkeség hisztik inkább viccesek.

El kell menni orvoshoz, meggyógyulni, lefogyni. Nem hisztizni.

2017. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!