Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én nem találom viccesnek,...

Csak én nem találom viccesnek, szórakoztatónak Dancsó Péter videóit?

Figyelt kérdés
Próbál viccesnek tűnni , de sehogy sem tudok eggyik videóján sem nevetni valahogy ...Pedig neki van a magyar youtubon a legtöbb feliratkozója ...

2017. aug. 4. 14:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De a rajongótábora borzalmas (mondjuk ez a Rick and Morty-nál is így van). Nem tudom, miért kell ennyire hype-olni Dancsót. 2015 óta nézhetetlen. Ha még a régi vidijeiről lenne szó, akkor megérteném, de ezek az újak unalmasak és erőltetettek.
2018. márc. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
A számok őt igazolják ,hogy jól csinálja mert a feliratkozói csak egyre többen lesznek és ő magasan a legnépszerűbb hazai Youtubos. Lehet fikázni de az üzleti érdekei azt kívánják amit most csinál akkor nyilván azt fogja tenni mert nem ellensége a pénztárcájának. A youtube egy bizonyos szint felett kőkemény üzleti vállalkozás és nem számít ha vesztesz néhány régi fanyalgó nézőt, ha közben többszöröse jön be az újakból
2018. ápr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Sok vicces videója van és persze vannak a csak legyen még egy videó, úgyis megfogják nézni, ha kevesebben is. Viszont elég sok kiskamasz van, akik nem is értik mit mikor miért mond. Csak követik, kedvelik, hozzászólnak, hisz Dancsó a menő=legtöbb feliratkozó, amit remélem Pamkutyáék utol érnek. Dancsó jól kommunikál, nemcsak egyszerű szavakat, káromkodásokat ismételget. A szarkazmust is használja plusz fogjuk rá színészkedni is tud. Érdemes nézni tőle videókat, nagyokat kacagni, de igaz, hogy bőven vannak videói, amik humortalanok, sőt erőltettek. A magyar youtuberek között szórakoztató.
2018. júl. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!