Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ebben a pusztulat...

Hogy lehet ebben a pusztulat melegben aludni?

Figyelt kérdés

Mindjárt rám jön a pánikroham mert semmi levegő nincs. Sem a szobában sem kint. Ha kinyitom az ablakot a meleg levegő jön be.

A ventillátor a meleget pörgeti csak.

Mi a szart lehet tenni? Nem tudok aludni sem. Forgolódok.

Ti mit csináltok? :( 21/L


2017. aug. 4. 22:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Érdekes én bírom ezt a meleget és ez nem vicc:D Tetőtérben vagyok (azaz jóval melegebb van, mint lent), megy egész nap a gépem, nincsen ventillátorom csak az ablakot nyitom ki. Este alszok, mint a bunda betakarózva.
2017. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Jah és ha számít a kor és a nem, akkor 17/F
2017. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt találtam hirtelen a legjobb tippeket:

[link]

2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Én dettó ugyanígy vagyok mint az előző, csak én 15/L vagyok.
2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám. Megy a légkondi, jó hűvös van :)
2017. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Zuhanyozz le hideg vízzel, és kapcsold be a ventillátort. Ja és ne takarózz be nagyon, és hálóruhát se vegyél fel.
2017. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Aludj bugyiban mint én :D Felsőt is leveheted,esetleg egy toppot felkapsz.Kinyitod az ablalok,eldobod a rohadt takarót és megpróbálsz aludni.
2017. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Én most zuhanyoztam langyosnal kicsit hidegebb víizzel.... megy a ventilator, és most minden kinyítva a bejárati ajton kívül, es valószinüleg így marad reggelig..... amig nem jön fel a nap, amire tutira felébredek, mert pont oda süt ahol a fejem van..... akkor összes redőny lehúz, es így elviselhetőbb.... de estére újra nagyon meleg van....
2017. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
#7 fotót priviben ? 😂
2017. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Clay Morrow ***** válasza:
85%

Pár napja csak napi 4-5 órát alszok és az előbb keltem fel, szunyáltam egyet, szerintem lehet ebbe a dög melegben is aludni, bár tény: régebb én sem tudtam.

Próbáld lefárasztani magad mentálisan-testileg.

2017. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!