Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért döglődnek a növényeim?

Miért döglődnek a növényeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

3 darab húsevő növényről lenne szó, egy hízóka, egy vénusz, és egy kancsóka. 100% novobalt rostos moha tőzegbe vannak ültetve, csak esővizzel locsolom öket spricnivel, a földjük mindig kellemesen nedves, és búrás növénykertben vannak ahol magas a páratartalom. Mégis így néznek ki. Nem etetem őket semmivel, nincsen tápoldatozva sem. Esetleg valakinek valami tipp? fény hiány? vagy meglepte őket valami gomba? eleinte nagyon szépek voltak, a vénusz szinte teljesen elpusztult, és a kancsóka is haldokklik a hízókának nincs baja.


[link]

[link]

[link]



2017. máj. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hát figyelj, ha döglődnek, akkor valami tápanyag hiányuk van, szóval próbálkozz tápoldattal szerintem
2017. máj. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt olvastam máshol, hogy ezeket a növényeket nem szabad tápoldatozni :/
2017. máj. 13. 18:36
 3/3 anonim válasza:
De édi neveik voltak..Van egy olyan elmélet, hogy a növények is éreznek, sőt, egy tőlük eltérő helyiségben, más növényeket legyilkoló személytől is megrettennek például. Kaligráfiai vizsgálattal jutottak ilyen eredményekre. Mondjuk ezt csak úgy mell3kesen említem, mert te nem tartozol bele. Gondoskodtál róluk. Csak legközelebb akár extra szeretettel is próbálkozhatsz..kísérletnek is mókás
2017. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!