Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most akkor inkább feladjam az...

Most akkor inkább feladjam az álmom? Mennyire bízzak meg az emberekben?

Figyelt kérdés

Megkerdeztem tobb formaban egy szakmarol a fizetest elhelyezkedest stb. Es azt mondtak higy rossz szakma.

Egyszerűen nemtudom mit kezdjek most az életemel.

Mindig errol olvastam ugy tanultam stb. Ez volt az eletcelom hogy felvegyenek arra az egyetemre ahol tanitjak es utana dolgozhassak.

De elbizonytalanodtam.

Ha valakit erdekel a szakma az irjon privit



2017. aug. 8. 19:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es ezen az oldalon kerdeztem
2017. aug. 8. 19:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ,hogy bárkit is érdekel a szakmád. Ha segítség kell, akkor kérdezz, ne titkolózz mint egy kisfiú, mert senkit nem fog érdekelni.

Add fel az álmod, és bízz az emberekben, ők mindig tudják mi a jó. Engedd, had irányítsák az életed mások, hisz te képtelen vagy rá.

2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pár anonim idegen véleménye képes megingatni az álmodban, akkor tényleg nem neked való, de az élet sem..
2017. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!