Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen depressziós...

Szerintetek milyen depressziósnak lenni? Milyen érzések merülnek fel a depressziós emberekben?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 8. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
ne akard megtapasztalni!
2016. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depressziósnak lenni borzasztó és az a legrosszabb, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy te is az vagy. Sajnos én is csak most próbálom elfogadni, ugyanis nagyon sokan mondták már, hogy forduljak pszichológushoz. Kezdve a nevelőimtől (kollégiumi) a tanáraimtól a barátaimtól egészen a suliban tanulókig. Maga a depresszió főleg olyan, hogy egyszerűen nem látod semmiben a pozitívumot. Folyton csak szomorú vagy, nincs kedved semmihez, egyszerűen folyton azon agyalsz, hogy mennyire szerencsétlen vagy és hogyha meghalnál talán minden egyszerűbb és jobb lenne. Dióhéjban ennyit a depresszióról. Szerintem semmi jó nincs benne, én legalábbis szégyellem magam amikor hozzám vágják, hogy depressziós vagyok. Nem értem, hogy lehet az, hogy manapság mindenki ezt hirdeti magáról és azzá akar válni. Elárulom, hogy egyáltalán nem jó buli.
2016. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Borzalmas, elhiheted.

Én évek óta az vagyok, de mára már megszoktam.

Tényleg semmiben nem latom a jót, es senkiben.

Nem akarodzik sehova se menni.

Minden megvisel, de egyben mégse érdekel semmi.

Félénk vagyok, zárkózott, és elvont, durva, mogorva.

De en kiskoromban is ilyen voltam ahogy hallottam szóval nem nagyon tehetek arról hogy ilyen vagyok. Nem direkt csinálom....


Legszivesebben csak aludnek . Nincs semmihez se kedvem.

Nincs kedvem az emberekhez, szorongok es felek.

A jövőtől

A múlttól

Az emberektől

Mindentől de mégis semmi nem érdekel

Nem akarok semmit csinalni , nincs semmi ami motivalna

Nincsenek barátaim

Nem járok sehova

Nem érdekel semmi


Félek. Meg akarok halni. Mégis elni akarok. Nem tudom hogy miért.


16 / L

2016. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uristen:( ez nem hangzik valami jól:( sajnálom
2016. nov. 7. 17:08
 5/5 anonim válasza:
A depresszió azért van(mint minden mentális zavar),mert hiányzik a szex.
2016. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!