Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha lassan...

Mit csináljak ha lassan belehalok az unalomba?

Figyelt kérdés

Nem ülök otthon. Suli mellett járok dolgozni, bulizni barátaimmal, sportolok és mellette a hobbijaimnak is élek.

De míg régen ezeknek örültem, izgalmasak voltak addig most hiába történik bármi egyszerűen nem hoz izgalomba. És bármit próbálok, egyszerűen semmi se működik.

19/F


2017. aug. 9. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2017. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetőleg elkerülném. Nem akarok azért fizetni hogy utána felírjon egy rakat drága gyógyszert amire semmi szükségem.
2017. aug. 9. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán a szerelem kirángatna ebből az állapotból...
2017. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Lehet. De egyfelöl nem olyan könnyű valakit találni akiért térnyleg rajong az ember. Másfelöl most időm se lenne rá anélkül hogy valamiről le kéne mondanom. És annyira nem vagyok biztos benne hogy megérné egyáltalán.

De tippnek nem rossz.

2017. aug. 9. 21:31
 5/8 anonim ***** válasza:

Rabolj ki egy bankot...nem a pénzért, hanem az élményért és utána jön a többi is persze;)

Legyél önkéntes valahol, segíts másokon-másoknak.

Túl jó dolgod van igazából, ennyi a bajod.


Azért nevetséges, hogy olyan dolgokkal foglalkozol akarattal, ami nem okoz örömet, de ami változást-örömöt is hozna ( barinő), arra inkább nincs időd:DDDD

Halj bele az unalomba:DD

2017. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

„Lehetőleg elkerülném. Nem akarok azért fizetni hogy utána felírjon egy rakat drága gyógyszert amire semmi szükségem.”


Basszus, a pszichológus NEM ÍR FEL gyógyszert! Az a pszichiáter. A pszichológus veled foglalkozik 🙂


És van lehetőséged ingyen is menni. Ha suliba jársz még, akkor nagyon jó helyzetben vagy, mert gyakran találkozhattok. Ha már nem, akkor pedig kórházban tudsz menni ingyenesre.

2017. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

35 éve dolgozom.

És 15 éve elkezdtem vágyódni egy kis unatkozásra.

De nem adatik meg.

Irigyellek!

2017. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam amit ajánlottatok. Szabaddá tettem a szombatomat, és elhívtam egy szép lányt randira.

Egész napot együtt töltöttük. Bár nem volt rossz, és elvoltunk, nevettünk és lekötöttük magunkat, de nem éreztem hogy bármi más lett volna, vagy most utána más lenne. Nem igazán hozott lázba vagy dob fel így visszagondolva. Lehet azért mert kicsit öregedtem, és már nem újdonság, de régen egy-egy jó randi mindig hetekre felvidított, és izgalmas volt várni a következőt. Most egyáltalán ne. érzem úgy hogy akár érdekelne még egy. Attól függetlenül hogy egy szép és elbűvölő csajról van szó akivel még kiderült hgy közös érdeklődési köreink is vannak.


De lehet hogy csak az a baj hogy túl jó dolgom van. Viszont beáldozni se akarom se a kellemes, és jól fizető munkámat, se pedig bármi mást azért hogy egy szarabb helyen izgalmasabb legyen az életem. Valahogy máshogy gondolom megoldani. Talán sportot váltok. Lehet hogy új dolog, új kihívások, új ismerősök meghozzák az új motivációt is.

2017. aug. 12. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!