Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, de igazából...

Nem bírom tovább, de igazából nem tudom mit tegyek? Belehalok ebbe csak túl lassan, valami ötlet?

Figyelt kérdés

Legszívesebben eltávoznék innen,de sajnos az a 30db nyugtató és 2 doboz antidepresszáns nem fog velem végezni,amivel rendelkezem nyálcsorgó fogyatékos meg nem kívánok lenni ha nem muszáj.

Nos egy csőd vagyok,elcsesztem a karrierem pedig nagy nehezen végre kialakítottam azt hogy szeressenek és tiszteljenek az emberek. Senki se szeret és meghalok a szégyentől. Nő létemre ocsmány vagyok a világ összes fodrásza és sminkese se segíthet ezen.

Így talán konkretizálva nem tűnik durvának,de belehalok ebbe az érzésbe egyszerűen annyit csalódtam hogy már nincs motivációm se önbizalmam semmihez. Nem tudok már új dolgokat tanulni. Megmaradtak bennem a nagyon mélyen lévő szokások,mint fogmosás napi fürdés és kb ennyire vagyok képes. Egyre jobban süllyedek le. Minden nap fájdalmat érzek magamban és semmi értelmét nem látom az életnek,tényleg halál nyugodtan kinyírnám magam ha lenne valami tuti biztos módszerem. A családom katasztrófa,szegénység,szerelmi bánat minden hülyeség bennem van. Tudom,hogy vannak afrikai éhezők meg rákos betegek,de szörnyen érzem magam nagyon nem akarok élni!!! 20/L


2015. dec. 5. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress egy új célt! Nem volt valami álmod? Ami a kinézetet illeti,nem hiszem el amit mondasz, de ha gondolod küldhetsz egy képet privátban, és meglátjuk.
2015. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Milyen karriert csesztél te el 20 évesen, a jóég áldjon meg?! Ennyi idősen még tanul az ember, vagy épp hogy munkába állt. Ha hülyeséget csináltál, bírd ki, minden csoda 3 napig tart, vagy költözz más városba és kész, nem nőtt bele a lábad a földbe. Ha jó az alakod, nem kell, hogy babaarcod legyen, a szerelmi bánaton meg túljut az ember, nincs az a pasi a Földön, akiért érdemes kinyírni magad.

20 évesen előtted a világ, ne nyavalyogj, mint egy hisztis ribi, hanem kapd össze magad, szedd azt az antidepresszánst, amit összegyűjtögettél, előírás szerint, hétfőn meg menj vissza a dokidhoz, és mondd el, mi bajod és mit csináltál!

2015. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívem! Küldj légyszi egy fotót magadról mert nem vagyok biztos benne hogy valóban csúnya vagy. Lehet h csak Te érzed magad annak? Lehet inkább depi vagy nem ronda.
2015. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nem küldözgetnék magamról fotókat a helyedben. Portrét se, egész alakost meg pláne nem, ismeretlen, névtelen figuráknak.

Egyébként tényleg menj vissza a dokidhoz, aki felírta az antidepresszánst.

2015. dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Könyörgöm hagyjuk már ezt a "küldj egy képet" mantrát.. és ha valóban csúnya akkor mi van? Majd azt hazudjuk neki, hogy "nincs is kocka fejed"?

Nem ez a megoldás..

2015. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20 évesen elcseszett karrier? Wat?
2015. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Bakker, mekkora csattanó a vége!

Tiszta spoiler lett volna ha előre megmondja valaki.

20 éves vagy bakker. Elrontottad a karriered?? Még el se kezdődött. Te mi a fenéről beszélsz? 20 évesen úgy beszélsz mintha egy felnőtt ember lennél, aki átment egy halom dolgon, és közbe még el se kezdődött a mókuskerék..

2015. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, még ha 40 éves lenne, megérteném. 20 évesen még én is dobozokat pakoltam egy raktárban, most meg már elég jó egzisztenciával rendelkezem.
2015. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elég komoly szakon tanulok és úgy néz ki,hogy buktam egy aláírást eléggé nyomasztó. Mostanság elég sok kudarc ért. Képeket nem kívánok küldözgetni,mert az úgysem segít hogy xy ember szerint ronda más szerint meg szép vagyok.
2015. dec. 6. 18:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, az életben még sokkal több kudarc fog érni, majd hozzászoksz.
2015. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!