Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem adja ide a saját csomagomat?

Nem adja ide a saját csomagomat?

Figyelt kérdés

Rendeltem jópár ruhát internetről,ami ma érkezett meg,csakhogy nem voltam otthon.A lényeg,hogy hirtelen kellett elmenni otthonról,a szüleimnek,testvéreimnek,tehát nem maradt otthon senki,még csak nem is voltunk a megyében.Teljesen kiment a fejemből,hogy ma érkezik a csomag.2 óra fele hívott a futár,hogy nincs otthon senki,nincs aki átvegye a csomagot.Kérdezte,hogy van-e rokon,akihez tudná vinni,mivel ez az utolsó csomagja mára,és egy ideig nem is lesz dolga a városban,úgyhogy jó lenne,ha nem kéne visszajönnie.Gondolkodtam,de senki nem jutott eszembe,erre a nővérem párja mondta,hogy mondjam nyugodtan az anyja címét,ő majd átveszi,persze felhívta,hogy szóljon.Bediktáltam a címet,kivitte a futár.Amikor meg mentem volna érte,közölte,hogy ő nem adja oda,ő vette át,az övé!Teljesen hihetetlen!Rajta van a nevem a csomagon!Szóltam a fiának,jött,beszélt az anyjával,de hajthatatlan!A vicc az egészben,hogy előre ki van fizetve,és több,mint 15.000 Ft értékű!Elzavart mindkettőnket,nem tudunk mit csinálni.Rendőrséget persze nem akarunk ráhívni,meg ki is röhögnének minket.Azt eddig is tudtuk,hogy vannak ,,problémái",de még csak hasonló sem fordult elő soha!Egyszerűen képtelen vagyok elhinni,hogy ilyen téveszméi legyenek!


Most mit lehetne csinálni?Olyan hülyén jön ki az egész helyzet!

Előre is köszönöm!



2017. aug. 10. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan tudja valaki hogy hogyan kell.ilyen beteggel beszélni. Aki ismeri vagy vele él.annak kéne segitenie. Vagy aki a cimét adta meg az is felelős. Szoval neki kéne kifizetnie.

Végso esetben marad a rendorseg.

2017. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Vvagy vinni a betegnek csomagot ajandekbol es ugy elkerni a masikat.

Lehet örömkent élte meg hogy átvett valamit mert valszeg soha nem kap semmot

2017. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Ideje aludni menni!!!
2017. aug. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Captain Logic ***** válasza:
71%
Ez gyakorlatilag lopás. Megvan a számla, még a neved is rajta van, fel lehet jelenteni a rendőrségen.
2017. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

"Cseréld el" vele valamire, ami értékben a töredéke a ruháidnak és tudod róla, hogy fontos neki!

- Ehhez ismerned kellene a hobbyját!

- Ha a lopás a hobbyja, akkor peched van!

2017. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Mivel kifizetted, te nevedre érkezett, akkor ezt akárhonnan is nézzük (ahogy ezt már feljebb is írták) lopás...

Ha a fia sem tud vele beszélni (vicc) akmor vagy kérd meg, hogy lopja vissza (mit csinálna a vén banya, esetleg feljelent? :'D) vagy irány a rendőrség, lehet befosatni a máglyáravalót.

2017. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
majd írd meg, mi lett :D
2017. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Egy jó kis esti kamu!Egyébként majdnem hihető, csak így tovább!...
2017. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
azon csodálkozok a fia is ennyire béna, miért nem fogja a csomagot és hozza el?
2017. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tud bemenni a házba,nincs hozzá kulcsa.Már a nővéremmel lakik.
2017. aug. 11. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!