Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen ember mit érez? Mi...

Az ilyen ember mit érez? Mi zajlik le a fejében? Miért csinálja ezt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Facen dumáltam egy csajjal, azt mondta szeretne kicsit jobban megismerni.. szóval még csak nem is én voltam a kezdeményező fél, én csak ráírtam ki az, mi az, mit akar.. dumáltunk aztán egy idő múlva nem válaszolt csak láttamozott. Sokszor fent volt de úgy voltam vele, hogy biztos meló után még tanul.. hétvége van.. gondoltam akkor most ráírok, hogy miújság. Láttamozta. Egész nap fent van és láttamoz. Legalább írná, hogy már nincs kedve beszélni vagy valami! Haver az egekig magasztalta, hogy milyen aranyos, kedves lány stb (a lánynak ő mesélt rólam ő meg bejelölt). Most én vagyok a f.5z, hogy ezen felkapom a vizet vagy jogosan vagyok kiakadva a "kedves" lányra aki b.a5zik legalább lekoptatni vagy valami?!

2017. aug. 12. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Most mit vagy ezen így kiakadva? Ha nem ír vissza akkor nem és kész, minden joga megvan hozzá minden esetre bunkóság ebben a felállásban, de ne írjál neki felejtsd el ennyi, nem nagy ügy.
2017. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem sem válaszolt egy lány, csak ott több ideje beszéltünk, és több reményt keltett bennem. Elhitette velem, hogy mennyire imád és hasonlók, majd bumm, ignore. Ez van, ne írj rá többet, ne törődj vele. Én küldtem neki egy búcsúüzit, arra is valami "vártam hogy írj" félét kaptam, meg engem baxott le, szóval már nem tud érdekelni, téged se érdekeljen.
2017. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Valamin besértődhetett. Azt várja, hogy valami neki tetszővel állj elő. Ha abszolút nem érdekelnéd, nem láttamozná. Ha meg akarod szerezni, dobd be magad
2017. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Bunkóság.

Mondjuk azért egy nap még nem a világ, lehet később ír.

2017. aug. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi sértőt nem írtam neki. Teljesen normálisan írtam neki + kérdezgettem is, szóval még csak nem is olyannal zárult le a beszélgetés, hogy ne lehetne folytatni.. egyszerűen nem értem ezt a fajta mentalitást.
2017. aug. 12. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ezt egy "haverom" csinálta, ezzel akart piszkálni...megértem miért idegesít.
2017. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem egy napról van szó. Kedden láttamozta amit írtam. Azóta nem foglalkoztam vele mert úgy voltam vele, hogy nem ér rá. Ma reggel írtam rá. És megint csak láttamozta.
2017. aug. 12. 19:10
 8/8 anonim ***** válasza:

Már "megvagy" neki-be is jelöltétek egymást, uncsi vagy:DDD

Fuss Forrest, fuss csak ne olyan szekér után, ami nem vesz fel;)

2017. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!