Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi járhat ilyenkor egy ember...

Mi járhat ilyenkor egy ember fejében?

Figyelt kérdés
Sétálok az utcán, jön szembe egy pasi, bámul rám, én visszabámulok rá, gondoltam magamban "mi az anyádat nézel", erre vág rám egy grimaszt. Ez mi, de most komolyan, nagyon felhúzott?!
2015. szept. 12. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te kezdtél először torzpofákat vágni, még ha önkéntelenül is, erre válaszolt az illető egy grimasszal. "mi az anyádat nézel" -ez a gondolat biztosan kiült az arcodra is... A pasi azóta ugyanezen gondolkodik, mint te "sétálok az utcán, nézelődök, jön szembe egy flegma ..csa, pofákat vág rám, mi baja van az ilyennek?! :D
2015. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alapból volt valami defektsége a másiknak és csak provokált.
2015. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D Igazad lehet, első. Igazából én is erre gondoltam, csak gondoltam kérek azért egy megerősítést. Ígyis borzalmas az önbizalmam, nem kell, hogy még pofákat is vágjanak rám :D
2015. okt. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!