Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az MGTOW nem létezik nőgyűlöle...

Az MGTOW nem létezik nőgyűlölet nélkül?

Figyelt kérdés
Alapjáraton tetszett volna az elgondolás, de szinte minden oldalon, fórumokon zömében a nőgyűlölő acsarkodás megy. Nincsen valami másik hasonló közösség?
2017. aug. 13. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos az MGTOW-t gyakran összekeverik a nőgyűlölettel, ahol a tizenéves vérpistikék teleírják a netet, hogy minden nő qrva. Az nem MGTOW, ha valaki azért járja a saját útját, mert nem sikerült nőt szereznie, és elvonul duzzogva és mindenkinek a "qrva anyját"!


Az MGTOW az, amikor elfogadod, hogy a társadalom milyen. Már nincs benned gyűlölet, frusztráció, depresszió stb. Elfogadod, hogy a mai társadalom ilyen, és úgy döntesz, hogy te inkább nem veszel részt ebben.

2017. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én sajnos akkor csak a vérpistikékkel találkoztam, a felszínnel. Igazából nem is kell közösség, fórum ehhez.
2017. aug. 14. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Jó irányba haladsz a téma megértéséhez!


AZ MGTOW pontosan erről szól: járd a saját utadat. Nem a csoportokét, hanem a sajátodat. Ha te úgy döntesz, hogy mostantól bezárkózol, és életed hátralévő részét a videojátékoknak szenteled, szíved joga. De akkor is MGTOW vagy, ha vállalkozást nyitsz, és éjt nappallá téve dolgozol. Az is MGTOW életforma, ha van munkád, vannak érdekes hobbijaid és egyéjszakás kalandokat hajszolsz.

Te döntöd el.


Az egyetlen közös vonás, hogy nem kívánsz részt venni a feminizmus által fertőzött világban. Nem akarsz házasodni, mer tudod, hogy a mai világ jogi keretei gyakorlatilag bilincsbe vernek, és a feleséged bármikor kicsinálhat.

Tisztában vagy a nők természetével, amivel alapból semmi baj nem lenne, azonban a feminista világrendben túlságosan is szabadon vannak engedve, semmi korlátozás nincsen rajtuk.


Mégegyszer hangsúlyozom: NEM gyűlölöd a nőket! Pusztán ismered a játékszabályokat a harmadik évezredben, te pedig nem akarsz játszani.

2017. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ! Mondjuk nálunk anyámat csinálta ki az apám, velünk nem is foglalkozott, pedig ő akart minket, a nővéremnek meg nagyon-nagyon sokat köszönhetek, rengeteget segített önzetlenül. Talán ezért is.

Egyszerűen nem akarok párkapcsolatot, mert nagyon magamnak való vagyok, igen, szeretek játszani is.

Érdekes, hogy nővérem sem akar párkapcsolatot. Gyereket sem akar. Én sem akarok.

Köszönöm még egyszer!

2017. aug. 15. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Előttem szólók remekül összefoglalták a lényeget. Amúgy én néhány héttel ezelőtt találkoztam a fogalommal először, azelőtt nem is hallottam róla, és rögtön az jutott róla eszembe, hogy a mgtow férfi nem más, mint a megrögzött agglegény. Az agglegények sem vetik meg a nőket (és nem is vonulnak ki a társadalomból remetének), de nem is gyűlölik őket, sőt! Viszont sosem házasodnak, mert akkor már veszítenének. Úgy látszik nincs új a nap alatt...
2017. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
Igen, az előttem szólók nagyon jól összefoglalták. NEM gyűlölünk senkit! Persze a káromkodás és csúnya beszéd az férfiak között egy elfogadott dolog, ezt első ránézésre össze lehet téveszteni a gyűlölködéssel. De a gyűlölet és a távolságtartás két tök különböző dolog.
2017. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szuperpocok ***** válasza:

Amikor egy férfitól minden ok nélkül elválik a felesége, majd olyan szintű gyerektartást kell fizetnie, hogy emiatt az utcára kerül, és emiatt soha többé nem képes már szóba állni egyetlen egy nővel se.


Ez a MGTOW. Nem pedig a frusztrált szüzek gyülekezete...

2017. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!