Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem baromság az...

Csak szerintem baromság az hogy létezik extrovertált, introvertált. Én döntöm el hogy zárkózott vagy nyitott vagyok. Ostobaság ez a személyiség elmélet. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem te döntöd el, az a helyzet. Meg se lehet szokni a veled ellentétes életstílust.
2017. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el, de a következményei mások. Az introvertált ember egy idő után telítődik, és zavarja a társaság, egyedüllétre van szüksége. Az extrovertáltat feldobja a társaság.
2017. aug. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ostobaság. Vannak, akik sok ember közt rosszul érzik magukat, mások meg egyedül nem tudnak magukkal mit kezdeni. Nyilván van akarat, és lehet fejleszteni mindkét kategória tulajdonságit kedvezőbb irányba, de az alapok adottak.
2017. aug. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én intro vagyok de nem tudom elfogadni
2017. aug. 7. 22:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg elfogadtam, és együtt tudok vele élni. Szeretnék társaságba járni, elvi szinten nincs is gond, de olyan szinten fáraszt le, hogy hazamegyek és levegőt venni is komoly agymunkát igényel egy osztálytalálkozó.

Viszont egy 2-4 személyes találkozó ha nem is tölt fel, de egész kellemesen el tud telni. Szerencsére nem vagyunk egyformák.

2017. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nagyon nehez barátkozom és tartom a kapcsolatot másokkal, mert mindíg úgy érzem, hogy zavarok, útban vagyok, idegesítő vagyok.
2017. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
Hogy mennyire vagy introvertalt vagy extrovertalt az nem a szemelyiseged jellemzoje, hanem a viselkedesed, gondolkodasmodod leirasa. Ha megvaltoztatod a viselkedesedet, gondolkodasodat akkor rogton nem lesz introvertalt.
2017. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
100%-ban egyik sem jellemző senkire, de valaki nagyrészt ez vagy az.
2017. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pld ez folyton változó.Alapvetően én introvertált vagyok,de vannak körülmények,amikor egész könnyen átváltok extra módba.Pld ha nem alszom ki magamat,fáradtabb vagyok,chillesebb,így kevésbé szoktam rástresszelni a dolgokra.Mert alapjáraton elég feszült és izgulós típus vagyok,részben ez gátol engem az idegenekkel vagy nem közeli ismerősökkel való beszélgetésekben.A sok nevetés is segít feloldódni.Ha jól elhülyülök a barátnőmmel,utána még azt is simán kiosztom,aki beszól nekem,pedig introvertáltságom révén ez nem menne amúgy.A harmadik vâltozat,amikor túl depis vagyok ahhoz,hogy érdekeljen mások véleménye,ilyenkor különösen flegma vagyok a környezetemmel.Ja és végül,de bem utolsó sorban piával is menne mindez(nyílván),bár ezt az opciót még nem választottam és nem is nagyon tervezem.
2017. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De jó annak, aki tudja ezt kontrollálni...
2017. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!