Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám az emberek...

Hogyan tudnám az emberek tudtára adni, hogy ne bámuljanak anélkül, hogy megsérteném őket?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy folyton bámulnak. Először azt hittem, paranoiás vagyok, mert sosem néztem a stírölőmre, csak éreztem, és a szemem sarkából láttam, hogy majd kiesik a szeme. Egy pár hete viszont besokalltam, és elkezdtem figyelni, ès sokszor azon kapom a velem szemben ülőt, hogy a combomat bámulja (szinte már majdnem az intim részemnél), vagy meredten az arcomba bámul. Van olyan, aki be is próbálkozik. Azzal nem lenne bajom, ha csak egy-két pillantás lenne, de általában nem áll meg ennyinél. Ha fél órát megyek, akkor fél óráig bámulnak. Van, hogy többen is. Rájuk szoktam nézni szigorúan, de egy ideje már azt sem merem, mert volt aki pozitív visszajelzésnek vette. Borzasztóan zavar, hogy folyton feszengenem kell, mert mindig figyel valaki.
2017. aug. 15. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismeros sajna hozza kell szokni. Vagy szépen megkerdezed h mi a francert bámulsz ¿😂
2017. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem öltözz fel.

Akinek kilóg mindene, arra csorgatják a nyálukat.

2017. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, és gusztustalannak tartom a másodikhoz hasonló megnyilvánulásokat. Ahogy a kérdező is írta, én is odapillantok egyszer-kétszer, de a bámulás oltári tahóság!
2017. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos itt ez van. Az oltozz fel az sajnos jo otlet. Engem is allandoan bamulnak...es utalom, mert en nem akarok visszabamulni, mert annyi igenytelen van. En olyankor ha mondjuk megalloban fura alakok kezdenek el magyon nezni, akkor vegignezek rajtuk feltunoen tetotol talpig aztan elborzadt fejet vagok. Bar a multkor ezt csinaltam es a faszi levette a polojat..ezek a fajtak pedig aztan nem is furodnek meg tok igenytelenek... en is azt csinalom, h feloltozok neha, mint valami banya, ha mondjuk a 8. Kerulet olyan reszeibe kell mennem....en is szeretnem, ha a negyven fokban ugy jarhatnek, ahogy szeretnek, es nem kene attol tartanom, h valaki megbamuljon bunkon, vagy megfogja a fenekem az utcan (ilyen is volt)....elovettem a telefonom lefotoztam es kozoltem vele, hogy most akkor szepen feljelentem. Mindenhol van kamera, szoval ugysem fognak semmit csinalni. En is mindig vissza amulok, ha elveszitem a kontrollt, de legtobbszor csak felrakok egy baseball sapkat meg fulhallgatot, es olvasok.... aztan meg bamuljanak a nyomorekok... sok igenytelen....
2017. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Marmint ugy ertem az "oltozz fel", hogy szegyenlem, hogy egy ilyen orszagban elek, ahol erre figyelni kell..... mert tul sok az "olyan" ember itt... de ez van sajnos.... nem fognak hozzank igazodni, hanem "hozzajuk". A politika... minden. Es egyre tobb lesz beloluk...
2017. aug. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyebkent meg miert zavar, hogy megserted-e oket. Ha amnyira bunkok, hogy a legalapabb intelligenciat igenylo szabalyokkal sincsenek tisztaban, akkor megerdemlik, hogy valaki felvilagositsa oket, bar sokat nem er...
2017. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

69% csak hozza a szokásos frusztrált formáját. Le kell szarni.

Az én barátnőm fülhallgató+ignorálásra esküszik.

Sajnos ezzel mást nem lehet kezdeni.

Mondjuk engem idősek szoktak bámulni, tegnap egy öregasszony nézett hosszan. :D Én sokszor visszanézek és addig nézem őket, amíg abba nem hagyják.

2017. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, és sajnálom, hogy egy cipőben evezünk. A felöltözős részen már túl vagyok, semmi haszna. Ma telt be a pohár, mert nem elég, hogy ilyen hőségben hosszú nadrágban kellett felvennem, de még így is feltűnően megbámulta az intim részemet egy kedves úriember! Nálam is alap a fülhallgató, de volt olyan, aki képes volt 5 percig szólongatni, majd végül megrázni a vállamat, hogy bepróbálkozhasson. Azért írtam ki a kérdést, hátha van valami frappáns beszólásotok erre, de olyan, amitől el is süllyed szégyenében az illető. Sajnos, én nem vagyok kreatív. :D
2017. aug. 15. 12:39
 9/17 anonim válasza:
44%
Nos, ha frappáns kell: "Mit nézel?! Nincs tévéd?!"
2017. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy pólót "Ha öt másodpercnél tovább bámulsz, beverem a képed!" felirattal.
2017. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!