Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan adjam a lány tudtára...

Hogyan adjam a lány tudtára hogy nem tetszik anélkül hogy megsérteném?

Figyelt kérdés

sokat skype-oltunk és elvoltunk de amikor az első találkozáson megláttam azthittem elhányom magam. interneten van egy pár jó képe de a valóságban...fujj.

nem tudnám elképzelni magam mellette szóval szeretném ezt a "kapcsolatot" megszüntetni kettőnk közt.


válaszokat előre is köszönöm!



2014. jan. 6. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így is, úgy is meg fogod bántani, de inkább minél előbb mondd meg neki, és ne hitegesd.

Elég szomorú, hogy eddig kedvelted, de most a kinézete miatt már nem. :( De hát van ilyen, csak legalább ne vágd át.

2014. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, vagy megszakítasz vele minden kapcsolatot a neten és akkor rájön magától, vagy megmondod neki, hogy találtál valakit.
2014. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is: ha esetleg találkoznátok, akkor mondd el neki, vagy legalább skype-on, ne e-mailben, sms-ben, mert akkor legalább látja, hogy vagy annyira gerinces, hogy a szemébe mondod.

Következő: nehogy azt mondd neki, hogy fujj, vagy ronda (mert különben is relatív a szépség). Meg lehet ezt fogalmazni teljesen diplomatikusan is, pl:

-ne haragudj, de nem vagy az esetem

-szerintem ez kettőnk között nem fog működni

-nem érzem a kémiát kettőnk között / nincs meg az a bizonyos plusz / nem értek irántad vonzalmat stb.

2014. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Nyugodtan megmondhatod neki, hogy -Bocsi, de nem tetszel nekem, csúnya vagy!

Aznap kicsit rossz keeve lesz, de hamar kiheveri.

Hidd el a nők sem szokták kímélni a ronda fiúkat, most mi minért szerénykedjünk velük.

F

2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolóval teljesen egyet értek és köszönöm a válaszát csak sajnos a szüleim és az ő szülei ismerik egymást és apám azt mondta ne hozzam kínos helyzetbe ha visszahallja a dolgokat :/ tehát elküldtem neki hogy -ne haragudj, de nem vagy az esetem aztán megszüntettem minden kapcsolatunkat az interneten...
2014. jan. 7. 14:04
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként a webkamerák eléggé torzítanak, szóval érdemes lett volna szerintem adni neki egy esélyt élőben. vagy legalább is szerintem. vannak akik fotógének, de vannak akik egyáltalán nem, és kamerákon keresztül, főleg a gagyi webakmerákon keresztül teljesen máshogy néznek ki
2015. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaah ,hoppá hogy élőben??xD rosszul értetttem a kérdést bocsánat:D de ezt mondjuk nem értem. a webkamerán keresztül jobb volt mint élőben? hogy létezik ez? biztos vagy te ebben?
2015. szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!