Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem le kell szoknom....

Úgy érzem le kell szoknom. Tudnátok előnyöket, pozitív dolgokat mondani, amit tudok mondogatni magamnak ha jön a sóvárgás?

Figyelt kérdés
Egész életemben sokat ittam,de az utolsó egy hónap már durva volt,mivel tönkrement a párkapcsolatom.(ez is besegített).Rendbe kell tennem magam,hogy tiszta lappal kezdjek ha belép az életembe valaki.Ha abbahagyom,milyen pozitív dolgokat tapasztalok meg az idő előrehaladtával ? köszönöm
2017. aug. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

gyakorlatilag minden pozitív irányba fordul.

A sok ivásnak valami pszichés oka van,ettől nem rossz ember valaki,azt a pszichés okot kell kezelni,vagy megoldani józanul,ami kiváltja az ivás utáni vágyat.

Sajnos nekem is vannak ilyen gondjaim,nem eget verően súlyos,de én is vissza szeretnék venni a tempóból.

Csak simán az ittas állapot is sok mindenben gátolja az embert(vezetés,munkavégzés),de a rendszeres piálás nagyon nem jó.

Rengeteg pozitív dolgot lehetne írni,az egész közérzeted,önértékelésed jó lesz!

2017. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Az egészség a legnagyobb kincs, plusz büszke lehetsz magadra, hogy igenis te abbahagytad és már csak ettől is jobban fogod magad érezni.
2017. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Ugyan még csak tini vagyok, de egyik legjobb barátnőm édesapja alkoholista volt.Szinte rokonként tekintek rá,így végigkísértem a leszokását.Ő mikor rákívánt,gyorsan szervezett valami programot,vagy belefogott valamibe.Egy idő után rájött hogy ezek jobb megoldások mint az ivás.Ezek is boldoggá teszik, anélkül hogy károsítanák.Hobbikat keresett, célokat tűzött ki maga elé, és fokozatosan egyre kevésbé volt szüksége az italra.Ha lehet legyen mellettes valaki aki motivál, de ha nem, magadnak mondogasd hogy egy erős ember vagy, nem lehet hogy egy káros szenvedély erősebb nálad.Bizonyítsd be magadnak hogy van önuralmad.Tudatosítsd hogy akkor lesz boldogabb életed ha abba hagyod, még ha most ez is tűnik a megoldásnak.Ez olyan mint mikor egy rossz kapcsolatban vagy.Mivel szereted az illetőt, nem veszed észre hogy csak negatív hatást gyakorol az életedre.Én a barátnőm apukáján rengeteg pozitív változást vettem észre.Jobban kezelte a vitákat, megtanulta kezelni a problémákat pia nélkül.Jobban is néz ki, mintha kicserélték volna,főleg az arcbőre szebb lett, pocakja eltűnt, és a szemei is olyan élettel telibbek.Nem tudom elmondani, de ha ránézel abszolút nagy változáson ment keresztül.Azóta boldogabb, és bár nehéz volt, az élete újra a helyén van.

Remélem sikerül leszoknod, én hiszek benned, elég erős vagy hozzá!

17/L

2017. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kisimul az arcod - FIZIKAILAG!

Rengeteg pénzed megmarad, amit hasznos dolgokra tudsz elkölteni.

Az emberek komolyabban fognak venni, - amint észlelik a változást.

A nők is másként fognak rád tekinteni.

A körülötted lévő emberek rakciói megerősítenek abban, hogy jó döntést hoztál, - lesz, aki csodálni fog és ez további erőt ad!

2017. aug. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog. Ha kibírod, hogy mértékletességet tarts, akkor megmarad a káposzta és a kecske is jóllakik.
2017. aug. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm amiket írtok.Azt észre szoktam venni hogy ha egy nap nem iszok véletlenül,másképp látom az arcom a tükörben,mintha kisimultabb lenne.Csak aztán megint ráiszok,nincs idő regenerálódni.Közben meg dolgozok,ott meg nincs erőm sokszor.Betette a kaput most ez a szakításom is,próbáltam piával elfojtani,nem gondoltam rá,tiszta fejjel kell ezt megemészteni.Tegnapelőtt ittam utoljára,igaz nem olyan sokat,de ott elegem lett.Akik esetleg észlelik hogy iszogatok,azok nem gondolják hogy nagy mennyiségben,de sokat számít a külvilág véleménye sokszor,ha látnák hogy nem iszok egy kortyot se,megerősítene az is.Itthon majd megpróbálom magam lefoglalni,ha más nem a neten,azzal is telik az idő.És igen,a pénz se utolsó szempont.
2017. aug. 16. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!