Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha létezne egy olyan kalandpar...

Ha létezne egy olyan kalandpark, mint a Westworld c. sorozatban, és lenne rá pénzetek, elmennétek oda?

Figyelt kérdés
Ha igen, miket csinálnátok ott?
2017. aug. 18. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne, kb. pont azt, amit Logan.
2017. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bár a vadnyugatot nem szeretem.

Remélem lenne ott pár jóképű "robotsrác", akikkel lehet szórakozni, a sorozatban/filmben nem voltak ízlésemnek valók.

2017. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Én egy nagyon jól edzett japán szamurájkarddal aprítanám a robotokat, a lefejezést külön gyakorolnám. Hozzáteszem élőlénynek sose ártanék, ez alapelv.
2017. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
# 2: Lehet, hogy jóképű robotsrác nincs, Dolores viszont nem rossz csaj. :) Azt hiszem, én őt hódítanám el.
2017. aug. 18. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Mégis mit? A kalandpark látogatásának egyetlen elfogadható indoka van, és az az útvesztő.
2017. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te se hallottál meg bordély házakról airsoft/paintball/lasertagrol, sem skanzenekről? Kb ezek közös, hiper-realisztikus alternatívája..
2017. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindent kipróbálnék, mi szem-szájnak ingere :)
2017. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen de én soha nem lennék képes ártani olyan robotoknak, akik a megszólalásig emberiek és emberi reakcióik vannak. Szerintem egy hajszállal se jobb az, aki képes 100%-ig embernek látszó robotokat gyilkolni, mint az, aki emberrel (vagy állattal stb) teszi ugyanezt.
2018. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De az embert nem lehet visszahozni, a gazdákat igen
2018. júl. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!