Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti akartatok már öngyilkosok...

Ti akartatok már öngyilkosok lenni? Ha igen, miért? És mi akadályozott meg benne?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 20:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%

Persze majd nem meg is tettem de egyik osztálytársam 😑 bezavart iskolában 4 emeletről akartam ki ugrani mikor sikerült legyőznőm az élet akaratom kiugrottam megfogta az egyik kezem és felhúzott a kezem pedig kiugrott


Az oka pedig családi gondok

2017. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Még sosem próbáltam meg.

De volt hogy arra gondoltam jobb lenne meghalni, hogy ne fájjon.

Például mikor az első komoly szerelmem megcsalt és átvert. Az egész világom értelmetlennek látszott nélküle.

2017. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Eljátszani eljátszottam a gondolattal nehezebb óráimban tinikoromban, de sztem akkor sem AKARTAM igazán öngyilkos lenni. Vhogy a túlélési ösztön munkál bennem... meg hittem, hogy lehet jobb. Szerencsére lett is.
2017. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én soha.Úgy gondolom:vagy kell élni vagy nem(nem valamely konkrét helyzetben,hanem általában),mindenesetre inkább az legyen:élünk,fölöslegesen,nem kellene,mint az:nem élünk ,pedig kellene.

Persze lehet olyan,amiért érdemes meghalni.

2017. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nehezen ismerem be, de igen. Akkoriban sokszor láttam más fiatalokat, akik öngyilkosok lettek valami miatt és...annyira megsajnáltam őket, olyan rossz lett a közérzetem, azt hittem majd elmúlik, de 2 nap után teljesen elborult az agyam. Így hát kíváncsiságból késhez nyúltam és azt tanulmányoztam, hogyan szúrjam magamba. Többször is előfordult, ezután mindig nagyon szégyelltem magam, de ettől függetlenül nagyon boldog és pozitív ember vagyok, szimplán csak sajnáltam az embereket, akik öngyilkosok lettek és ez kihatott a közérzetemre.
2017. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 14. 21:05
 17/20 anonim ***** válasza:
Rengetegszer,mert kilátástalalan a jövőm és homályos. A félelem az egyetlen ami megakadályozott,ha több kutázsi lett volna bennem,már rég megtettem vola.
2017. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Istenem de izék vagytok(tisztelet a kivételnek! elég 3-4 komentet elolvasnom hogy felidegesitsem magam) Az élet az egy olyan dolog aminek élvezni, szertni, tisztelni kell az élet minden apró örömét, többezer afrikai örülne a sorsodnak! Egyszer voltam kint már a látványtol is elszomorodtam. Csont sovány emberek és gyerekek és jól táplált zsoldosok, láttál már ilyen képeket? Ezek szerint nem. Az élete becsüld meg! Hallotad már ezt hogy az élet "Minden, ami vagyok és leszek, minden ered és ide vezet" Ha még nem lettél öngyi akkkor fejtsd ki! Tiszteld az életet, minden féle aproság miatt ne akarj öngyilkos lenni! A gondolkodó ember minden életet úgyanúgy tisztel, mint ahogy a sajátját is. Én nekem is vannak lelki bajaim évek óta. De szerncsére barátok vesznek kötül, akiel ezt elbirom felejteni 5 éve depresziós vagyok mégse, még csak meg se fordult a fejembe az a kösza gondolat hogy: Koppi, nyird már ki magad! (Koppánynak hívnak). Ha elolvastad volna eezt akkor gondold át! Csá.
2017. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
34%

Köszönjük a felszínes hozzászólást....

Má megint az afrikaiak...

Sőt! Még az afrikaiaknak sem szabadna szomorkodniuk! Hisz ott voltak a holokauszt áldozatok!


Mindig lehet rosszabbat felhozni...és nem a másik nyomora fogja az én állapotomat relativizálni.

2017. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak azt akartam mondani hogy örülj hogy itt élhetsz, és még hozzá: Egyártalán élhetsz! Sokan (Pl: Észak Koreába sincs jó élet) Azok is szivesen cserélnének az ilyenekkel.
2017. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!