Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék átállni a...

Hogyan tudnék átállni a koránkelésre?

Figyelt kérdés
Tehát, lassan vége a nyárnak és most megyek középiskolába, tehát ezért korábban kell kelnem mint eddig. Nyáron minden nap 3ig maradtam fent és változó hogy mikor keltem fel. 10 előtt kb. csak kutyaugatásra, vagy ilyesmire sikerült felkelnem. Volt hogy felkeltem 9kor de visszaaludtam és felkeltem 2-3-kor. De az átlag az 12-14 óra között szokott lenni. Mit tudnék tenni, hogy hamar eltudjak aludni és 11-kor meg 12-kor keljek fel? Ébresztővel már próbálkoztam, az bejött, de akkor is 3-ig voltam fent és hiába próbáltam hamarabb lefeküdni, 2-3 órán át csak néztem a plafont... És attól tartok, hogy ha suliba kell mennem nem tudok rendesen odafigyelni az órákon, álmos leszek egész nap stb... Van / volt valaki hasonló helyzetben? Mit tudtatok tenni ilyenkor?

2017. aug. 19. 01:45
 1/6 anonim válasza:
48%
Vegyél ébresztőórát
2017. aug. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Vegyél kakast te vadbarom
2017. aug. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy nem alszom egy napig, vagy csak nagyon keveset(pl. ha háromkor lefekszek, akkor hétkor felkelek). Így estére álmos leszek, és el tudok időben aludni.
2017. aug. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetre itt vagyok példa. Még mindig nem alszok :D Valószínű 14:00 körül fogok felkelni. De engem a suli nem aggaszt, minden évben ezt csinálom, mégis már az első nap visszaállok. Egyszerűen agyilag lefáraszt az ottani légkör...
2017. aug. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt vissza lehet állni. Az első héten (amikor még úgysem lesz nagy számonkérés, szóval nem gáz, ha fáradt vagy) rászoktatod magad, hogy lefeküdj időben és korán kelsz. Mivel úgyis fel kell kelned korán reggel, ezért egy idő után álmos leszel este, és le fogsz feküdni korábban...
2017. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap kelj fel reggel időben, ha nem is első nap, de 1-2 nap múlva elég álmos leszel este, hogy időben eltudj aludni.
2017. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!