Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék átszokni a koránke...

Hogy tudnék átszokni a koránkelésre?

Figyelt kérdés

A munkaidőm elméletileg 9től 6ig tart, azaz 9 óra. De rugalmas, tehát mehetek későbbre is, 10-re, 11-re, 12-re stb., de akkor onnan kezdődik a 9 óra. Tehát ha 10-re megyek, 7ig vagyok bent, ha 11re 8ig, ha 12re 9ig.

Őszintén szólva utálok korán kelni, szóval általában 11re járok, de cserébe csak 8kor végzek és 9re érek haza. Ez rossz igy, mert ezzel teljesen el is ment a nap.

Át akarok szokni arra, hogy 7kor felkeljek, igy beérek 9re és este 7re már otthon is vagyok.

Hogy tudnék felkelni reggelente 7kor? Szükségem van a 8 óra alvásra, igy legkésőbb 11kor el kell aludnom, ami nagyon nehéz.

Az segitene vajon ha felkelnék reggel 7kor és egyből meginnék egy nagy pohár erős kávét?


2015. okt. 8. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy hogy állítasz ébresztőt és felkelsz mindig akkor amikor akarsz. Nap végére fáradt leszel, hazaérsz és mész is aludni, onnantól meg kialszod magad következő reggelre.


Fent szoktál lenni hajnalokig?


Én mondjuk ilyen munkarenddel azt csinálnám, hogy fekszem már 9-10 órakor, ami után hazaértem, felkelek 6-kor, és 11-12-ig van egy csomó szabadidőm.

2015. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig: hetente negyed vagy fél órával előbb kelj fel, így lassan, de átszoksz, nem olyan megterhelő. Pár hetet még kibírsz így...
2015. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

milyen munkát végzel? és szereted amit csinálsz?

ezek azért szerintem sokat számítanak...


22F

2015. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Hát figyelj...

Állítsd be az ébresztőt koránra...de legyen rohadt hangos és 2 hét alatt megszokod....vagy az első ébresztésnél megijedsz!! :D

2015. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#3, hát látod, nem számít neki...mert ráér beérni...
2015. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyszer kell beállítani reggel 6-ra az ébresztőt, és fel is kelni. Menj be reggel nyolcra, és dolgozd végig a napot. Az ebéd utáni kávé után már ne kávézz, ne teázz, ne igyál energia-italt, vagy koffeines üdítőt, kólát. Figyeld meg, este könnyen fog menni az elalvás...
2015. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Reggel ébredés után ne nagy pohár kávét igyál, hanem egy nagy pohár hideg (azért nem jég hideg) vizet, amit egyszerre lehúzol. Hidd el jobban fel fog ébreszteni tartani, mint a kávé.
2015. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, miért nem fáradsz el 8-ra, ha egyszer 6-kor kelsz. És akkor elaludnál 10-kor. Csak nem tudnál annyit netezni. De hazaérnél időben és nem 9-kor kellene megcsinálni, amit akarsz.
2015. okt. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ébresztőórára fel tudsz kelni, csak egyet nem értek. Ha jól számolok, akkor 1 óra az út a munkahelyedig, mert egy óra alatt érsz haza. Miért kelsz indulás előtt egy órával? Ott tudnál nyerni fél órát.

2015. okt. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Neki biztos egy orara van szuksege magahoz terni. Lehet,hogy no es sminkelnie is kell.

Ez tok mindegy, fel kellene kelnie koran, es akkor elfaradna, koran fekudne, masnap koran kelne...

2015. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!