Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet szeretni a nyarat,...

Hogy lehet szeretni a nyarat, mi szervetnivaló van ebben a borzalmas évszakban?

Figyelt kérdés
Sokszor van meleg, fülledt idő, szar kimenni az utcára és nem lehet védekezni a meleg ellen, hideg ellen legalább ott a kabát. Azt látom, hogy sokan istenítik ezt az évszakot, de tudnám miért. Ennyire mazohisták lennének?
2017. aug. 19. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Sok embernek más a hőérzete, nekik nincs melegük, viszont már 17 fokban fáznak. Ez nem én vagyok, nincs is kabátom, mert csak - 35-től hidegebb időben venném fel. Életemben nem volt rajtam még sál, vagy kesztyű.
2017. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a tömegközlekedés, boltba/munkába járós részt utálom.


Lezuhanyozom, felveszek tiszta ruhát, 1 óra múlva meg összeizzadva dobhatom mosásba.


Viszont megvan a szépsége is, például egy jót túrázni, bringázni simán lehet 30+ fokban is. Igaz hogy meleged lesz, izzadsz, de kit érdekel.

2017. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Túrázni én is szeretek, de nem ebben a tetű melegben, hanem tavasszal és ősszel.
2017. aug. 19. 16:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Beidegződésből teszik ezt.

Nem is olyan régen még minden évszaktől azt várhattad el, amiről szólt.

A tavasz a megújulás.

A nyár a felszabadult élet.

Az ősz az elmúlás.

A tél pedig a szürkeség, monotónia szimbóluma VOLT.


Most, hogy az emberiségnek sikerült felszállnia a saját fajtája kiirtása felé száguldó vonatra, megváltoztak az évszakok, szélsőséges lett sok helyen az időjárás.


Régebben a tél bizony TÉL volt, - nem volt extrém a 25-30 centis hó még Budapesten sem és februárban a -17 - -20 fok sem volt "nagy szám". Ma már az!


A nyár hasonlóképpen formálódott, de a nyárban inkább a szélsőséges hőingadozások, extrém módon hirtelen és agresszív viharok kerültek felszínre, - de a régi beidegződés szerint ekkor 28 - 30 foknak kellene lennie és a szabadságolások idején ez optimálisnak VOLT tekinthető.

Ma már nem ez a helyzet, - várhatja az ember a 28 fokot, amikor reggelente van közel annyi és várhat az ember stabil időjárást is, mert ezt már felborította az emberiség önzése.


Én SEM szeretem a nyarat - és nem tudom, hogy akik szeretik, mit szeretnek benne, mert a szabadságok sem úgy telnek el extrém időjárásban, mint a régen megszokott nyarakon.

2017. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azért mazochista lennék mert valamiben jól érzem magam. Én pl. imádom a nyarat és simán elvagyok 50 fokban kirándulok, túrázok örülök ha nem kell 500 kiló ruhát felvennem viszont 20 fokban én már fázok a mínuszokról meg ne is beszéljünk az nekem maga a halál és öltözhetek bármennyire mindig fázni fogok. Apám ezzel szemben képes 0 fokban is pólóban sétálgatni. Nem vagyunk egyformák ez van :P
2017. aug. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Tanár vagyok. Ez a kedvenc évszakom. :)
2017. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nincs iskola. (:

Egyébként én is egész jól bírom a nyarat, viszont a hideget kevésbé, pedig februári vagyok.

2017. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Tavasszal és ősszel meg tiszta latyak van,az jobb?Mellesleg idén áprilisban retek hideg volt.Na meg ott a tél.Azt hiszed feltudsz eléggé öltözni,hogy ne fagyjon le a tököd,de nem,nekem speciel sosem sikerül.És én amondó vagyok,hogy inkább vagyok pucéran jó melegben,mint 20 kg ruhát magamra vetve a hidegben.Ezen kívül rengeteg sok előnye van még a nyárnak a téllel szemben.Kevesebb a rezsi,iskolásoknak szünidő van,gyümölcsök és zöldségek teremnek,nincs influenza járvány,kiváló időpont nyaralásra,fagyi és dinnye evésre(amit ki nem szeret) és még sorolhatnám.Ezzel szemben a télben én csak annyi +pontot látok,hogy kevesebb szúnyog,bogár van.
2017. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Ja és én speciel még június közepéig is hosszú nadrágot és pulcsit hordok,és egész nyáron paplanban alszom,úgyhogy nekem semmi bajom a 40 fok meleggel nyáron.
2017. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jobb a nyár mert nem kell futeni és öltozkodni se, télen egy csomo ruhát fel kell vennem ha ki akarok menni a hazbol undorito.
2017. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!