Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki el tudná magyarázni,...

Valaki el tudná magyarázni, mit lehet ebben az undorító évszakban (és időben) szeretni?

Figyelt kérdés

1. Ugyanúgy járványok, influenza, megbetegedések vannak, így a hideg tél nem pusztítja el a vírusokat.

2. Az utak lefagynak, járhatatlanok, közlekedési balesetek vannak, csúszások.

3. A menetrend a szokásosnál is borzalmasabb, a jég és az ónos eső miatt ami ráfagy az útra, szinte semmi (és senki nem ér oda időben) sehová.

4. Sokkal depressziósabbak az emberek, a közérzet is a padlón van azért, ha kimennek, és percek alatt megfagynak.

5. Korán sötét, későn világos - Sem a lámpák nem égnek kevesebbet, sem a közbiztonság szempontjából sem jó.

6. Kevesebb gyümölcs, zöldség, és a meglévőknek is egekben az ára. Látott valaki mostanában nem-zöld paradicsomot 7-800 ft/kg alatt?

7. Korlátozott szabadtéri mozgás, sport programok. Ki szeretne hasraesni, vagy megfagyni a nap akármelyik időszakában ebben az időben?


Szóval próbálok rájönni, hogy mi a pozitívum a télben. Részemről a HAARP nyugodtan intézhetné, hogy végre eltűnjön teljesen a tél, és a leghidegebb idő is 10 fok felett legyen.


2017. jan. 31. 20:17
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Az elfagyott csővezetékekről, és a tüzelőanyag hiányáról nem is beszélve.
2017. jan. 31. 20:18
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

Szerinted csak téged érintenek a felsoroltak?

Tudsz valamit tenni a tél ellen?

Menj el Kaliforniába ha nem tetszik!

2017. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
97%
A télnek,mint minden évszaknak,megvan a maga varázsa és természetesen a hátránya is,ezeket soroltad fel,nem kell mindig pesszimistának lenni.Hahó,Ember!!!Karácsony?!
2017. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Karácsony,szilveszter,szülinapom stb...
2017. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

Ne a kemény hideget, meg az utána jövő latyakot vedd alapul.

De igenis gyönyörű, amikor körömnyi pelyhekben hull a hó. A befagyott Balaton. Jégcsapok az ereszen. Jégvirág az ablakon. Cinkék a madáretetőnél.


Ülni a kandalló mellett egy forralt bor társaságában...


Nekem kedvenc évszakom. :)

2017. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Ha ennyire nem bírod, el lehet menni.

Én például sose érzem depressziósnak. Minden dologban vannak jó és rossz dolgok.

2017. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nyár se legyen, nem szeretem a meleget. Ne süssön a nap se, mert nem szeretem ha a szemembe süt. Sőt, ne legyen semmilyen évszak, legyen teljesen pontosan ugyan olyan hőmérséklet/páratartalom és időjárás minden pillanatban. De jó lenne, mi?
2017. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%

Amikor nagypelyhekben hull a hó, és megcsillan. Aztán havat lapátolni a kutyámmal.

Szeretem amikor fehérek a fák ágai és fehér a táj..:)

2017. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
30%

Egyetértek Kérdező. Én igazából már októbertől a tavaszt várom, és rohadtul elegem van ebből a hidegből. Túl régóta tart.

Tény, hogy tud szép lenni, de kizárólag bentről, a meleg szobából.

2017. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
16%

"Karácsony.. ugyan már, egy proliünnep nem kárpótol mindazért a kárért, amit a tél okoz az embereknek."


Proliünnep a fenyőünnep, meg a télapó Volt.

Gondolom valami fővárosi földnélküliparaszt lehetsz ezzel a dumával, úgyhogy kösd föl magad nyugodtan, nekünk nem fogsz hiányozni, és nem lesz több gondod a hidegre.

Nyáron gondolom meg az lesz a bajod hogy nem tudsz kimenni a gatyarohasztó melegben, mert leég a tespedt-pesti segged, amit a számítógép előtt sápasztottál egész évben.:D


Nekünk proliknak meg megmarad korcsolyázás, síelés, lékhorgászat, ha meg fázunk nézzük a szauna ablakából a téli tájat. Mert mi tudjuk az életet élvezni.


Egyébként meg kell a -20 fok is, hogy megdögöljenek a kórokozók. Aki nyitott szemmel jár, észrevette már hogy nam a -20 ban betegszik le a fél cég, hanem amikor elhúzódik a taknyos ősz 5-8 fok pluszban.

2017. jan. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!