Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek hasonló?

Volt már veletek hasonló?

Figyelt kérdés

Ma a metrón oda jött hozzám egy férfi és azt mondta hogy "Szia. Nagyon meggyötörtnek tűnsz. Tudom, hogy nagyon nehezen mennek most a dolgok, de jobb lesz!". Rámmosolygott, és leszállt, fogalmam sincs ki volt, kizárt hogy ismert, másik városban is voltam,viszonz senki máshoz nem ment oda.

Volt már hasonló élményetek különös idegennel?

19/L


2017. aug. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Szegény nagyon bénán csajozik. XD
2017. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Tőlem az idegen általában segítséget szoktak kérni.

Első: Nem csajozni akart.

2017. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Olyan volt, hogy betegen slattyogtam a buszmegállóba, és egy hölgy megállított, hogy milyen gyönyörű a hajam. :) Nagyon édes volt, mondta hogy az Éva mama , azért jött Hézvízről, hogy ezt, elmondja nekem. :)
2017. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem csajozni akart, de meglehetősen bámulhatta a lány reakcióit. Picit szomorúnak látta lépett is.

Hormonok hatására csinálta, még ha ő maga se tudja. Szomorú férfihoz nem ment volna oda...

2017. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hozzám valamilyen oknál fogva a legtöbb idős mindig odajön akár félmondatokat tanácsolni vagy felvidítani (pl emlékeztetsz az unokámra ennyi idős korában ő is ilyen kedves,mosolygós kislány volt) de sokszor akár segítséget kérnek vagy csak szeretnének beszélgetni. Sosincs ellenemre a dolog. Noha általában én nem kezdeményezek,mégis mindig fantasztikus utak és beszélgetések lesznek belőle. Már megszoktam magam körül ezt a jelenséget. Ha utazom mindig van egy kedves idős bácsi/néni aki hozzám csapódik.

18/L

2017. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!