Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társfüggő lennék?! Vannak...

Társfüggő lennék?! Vannak velem hasonló helyzetű emberek itt?!

Figyelt kérdés
3 éve élek párkapcsolatban , kissé depressziós vagyok, régóta romlott a kapcsolatunk, nagyon sok rossz dolgot tett ellenem , az élet minden területén csalódtam benne, egy hazug manipulativ ember. Viszont van egy jó oldala is amit szeretek. Szóval nem rég 2 hétre külön váltunk és folyamatosan pánik rohamaim voltak, szorongtam és féltem egyszerűen elviselhetetlenül félek a msganytól... Vissza könyörögte magát persze én azonnal igent mondtam, de romlott ez az egész és utálok vele lenni de nélküle meg félek, ami negjobobban megnehezíti a hekyzettet hogy ha felhozom a szakitást ő már " eret vág". Szóval úgy érzem nincs kiút, és minden egyes porcikám szabadulni akar de félek. Tud valaki valami hasznosat mondani?!

2017. máj. 28. 18:58
 1/6 anonim válasza:
Csak félsz az egyedülléttől, nem hinném, hogy bármilyen függőségről van itt szó. Nyelj egy nagyot, és mondd meg neki, hogy nem szeretnél többet vele lenni.
2017. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"az élet minden területén csalódtam benne, egy hazug manipulativ ember. Viszont van egy jó oldala is amit szeretek."


Nem,nincs jó oldala.

Az, a"jó" oldala, azért van, hogy elfedje vele, mekkora gyökér,csak egy illúzió, nem több.

Amíg vele vagy, nem leszel jobban, csak rosszabbul.

Tovább épülsz le mentálisan.

Egy dolgot tehetsz!!!

Azonnal szakítasz, vegiggondolod az elmúlt évek eseményeit, levonod a tanulságot, és ujraepited magad! :)

Nincs az a lelki mélység, amiből ne lehetne visszajonni!!!

Bátorság! :)


Mitől félsz? :)


[link]

2017. máj. 29. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2. Te egy nagyon okos és kitartó ember lehetsz! :)

Amit érzek az olyan dolog amit nem tudok leírni, halál félelmem van ha nem tudok magam mellett egy bizonyos személyt, ez esetben ő az , szorongok , nem bírok enni, pánik rohamaim vannak, nem lehet ngmagyarázni, tudom hogy csak annyi lenne a dolgom hogy elhagyjam, de nem megy. Szerintetek keressek fel egy szakembert, lehet hogy esetleg valami komolyabb mentális problémám van?!

2017. máj. 29. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:

"2. Te egy nagyon okos és kitartó ember lehetsz! :)"


Hát,köszönöm szépen :)


Igen,szerintem keress fel egy szakembert !

Minél tovább vagy ebben a kapcsolatban,annál nehezebb lesz kiszállnod....ugye tudod ? :)

Korábban is egyik kapcsolatból a másikba ugráltál ?

Volt ilyen problémád korábban is ?

Korábbi párkapcsolataidról mesélnél ? :)

2017. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt ezelőtt kapcsolatom.

Ez az első, és vele feküdtem le eddig csak, tehát minden téren első kapcsolat.

2017. máj. 31. 15:29
 6/6 saveme válasza:
Szembe kell nézned a félelmeiddel. Kik azok, honnan jönnek, és van-e valós alapjuk? Ha az jön ki, hogy értelmetlenek, akkor ezekkel ellentétes beszédeket érdemes rendszeresen kimondanod a szádon, a legjobb, ha tükör előtt. Nem ártana, ha megerősítenéd az identitásodat, az önképedet, mert ez segít a rossz befolyások ellensúlyozásában. Ha nem tudsz egy dolgot elengedni, habár érzed, hogy rossz, az egy bálvány, aminek a rabja vagy. Nem tudom mennyire opció neked, de Istennél, és a Fiánál, Jézusnál van a tuti és hosszantartó megoldás.
2018. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!