Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen érdekes eszközöket...

Milyen érdekes eszközöket láttál már álmodban?

Figyelt kérdés
Készüléket, vagy tárgyat?
2017. aug. 20. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lifttel mentünk az űrállomásra és qrvagyorsan felértünk.
2017. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csokifudzsi
2017. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
Fúrógéphez hasonló eszközt amivel injekciót adtak, olyan járművet, ami egy mai drónra hasonlított de nagy volt mint egy busz és madárfeje volt, olyan cuccot amivel ki lehet szippantani a gilisztákat a földből meg még sok hasonlót.
2017. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gépfegyverekkel rohantunk és engem felszippantott a fénnyel egy csészealj, ill. ahogy emelkedtem és felülről láttam ahogy a haver fut tovább a fegyverrel, olyan pánikba estem, hogy felébredtem. Valosághű volt minden nagyon. Le is rohantam a szülőkhöz, hogy majdnem elraboltak.


De legtöbbször inkább érdekes lépcsőkön tévedek el pl mész lefelé, a forduloban pedig felfelé vezet az ut, a köviben meg lefelé, a liftek gyakorta rácsosak es látni a persze kivilágitatlan sötét liftpályát és általában kastély/palotaszerű metlakitos helyeken vagy bandázunk, vagy vizsgázunk, stb


Mostanában csak emberekkel álmodok, jokat viccelődünk, beszélgetünk, olyan boldogságféleség tölt mindig el, tárgyak nincsenek benne, egy telo sem.rossz felébredni a valoságba.

2017. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*pontosabban először rendőrségi helikopterekkel világitottak minket amik elol menekultunk, es az egyik fény viszont csészealjbol jött es felszippantott majdnem mert felebredtem elotte
2017. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- meglovagolható rakéta, amit fegyverré is lehet alakítani

- mágikus láda, ami varázsol, ha kinyitod

2017. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!