Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi veszi rá az embereket a...

Mi veszi rá az embereket a "furcsa" munkákra?

Figyelt kérdés
Nem vetek meg senkit, mindenkinek értékes a munkája. Ennek ellenére mindig is érdekelt hogy milyen esemény hatására választ egy ember furcsának mondható karriert? Nem sztriptíz meg hasonló munkákra gondolok hanem Pl. Nőgyógyász,boncmester, temetkezés stb

2017. jún. 2. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
A pénz a nagyúr.
2017. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
mert ez erdekli szivesen csinalja, meg mindig jobb mintha gyarban dolgozna 3 muszakban es mar felebredni is utálna.
2017. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki orvosira jár akkor gondolom más irányba is szakosodhat mint a fentebb említett munkák, amiért ugyan annyi vagy még jobb pénzt is kaphat.
2017. jún. 2. 10:52
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy jobb ezt nem vitatom.
2017. jún. 2. 10:53
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Én pont, hogy úgy vélem, egy kórboncnok többet keres, vagy legalább annyit, mint más doki, mert belőlük meg kevesebb van.
2017. jún. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Ami másnak furcsa, az az adott embernek természetes. Mond neked az valamit, hogy ahány ember, annyiféle belső tulajdonság?
2017. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Jó pénzért én is simán csinálnám.
2017. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Vannak emberek, akik a szadista hajlamaikat így élik ki. Ez még mindig jobb, mintha elkezdenének az utcán kibelezni valakit.
2017. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Lehet,hogy másnak furcsa ,ami nekem nem.

Én nő létemre inszeminátor is szìvesen lennék (lovakat,sertést,tehenet termékenyít meg)

Nekem ez nem lenne furcsa,mert ez érdekel,szeretnèm ezt csinálni.

2017. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Én kórboncnok akarok lenni :) Mert érdekel az emberi test, a halál..Úgy érzem, ez az a munka, amit sose unok meg, ráadásul nyugis is, mivel nem sok emberrel találkozok közbe, akikkel meg igen, azokkal se Kell leállnom trécselni :DDDDDDDDD 19L
2017. jún. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!