Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondhatjuk ezt egy gyereknek?...

Mondhatjuk ezt egy gyereknek? Ha majd meghalok a tiéd lesz.

Figyelt kérdés
Vett a férjem egy új hifit és ezt mondta a gyereknek. Én rászóltam,hogy ne monjon ilyeneket egy gyereknek. Erre ő rámförmed,hogy én meg semmit nem mondok neki.

2017. aug. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hány éves ?
2017. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Végülis ez az élet rendje, de van ennek kifinomultabb formája is, pl.: majd megörökölheted.
2017. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
8 éves. A gyerek nagyon boldog volt a kijelentéstől. Elléggé reálisan látja a világot. Nem érzelgős. Nálam ez inkább elvi kérdés.
2017. aug. 20. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikorra az a gyerek felnő,addigra az a hifi csak porfogó lesz,ráadásul gondolom a férjed amúgy sem most készül a halálára...

Ha egy ingatlanról lenne szó,akkor is morbid lenne ilyet mondani,pláne egy 8 éves gyereknek. Na de mégegyszer mondom; egy elavuló ingóságról van szó, hogy a francba lehet egy hifire ilyen magasröptű gondolatokat támasztani?! Egy utolsó buta paller a férjed,bocs...

2017. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
36%

Ez igazából családfüggő, nálunk rendszeresen poénkodnak a halállal. Anno én magam kérdeztem meg hogy ha meghaltok, xy cucc az enyém lesz-e, mire röhögve válaszoltak, hogy ki a francé lenne. Vagy apám volt hogy azt válaszolta: nem, a Béla már hamarabb megkért hogy ezt majd őrá hagyjam.

Azt ti tudjátok, hogy mennyit tud a gyerek a halálról, hogy fogja fel, stb. De ha nem érzelgős a kissrác, nem hiszem hogy ez lelki törést okozna neki.

2017. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy 8 éves gyereket még korai ok nélkül terhelni a halál, elmúlás gondolatokkal.
2017. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább biztatni kell a gyereket, ha felnő akkor neki sokkal jobb lesz. Ha céltudatosan küzd érte. Ha lehet ne kívánjuk saját halálunkat. Egy tapasztalatlan gyerek félre is értheti.
2017. szept. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!