Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lenne jobb egy gyereknek...

Hol lenne jobb egy gyereknek felnőni, kisvárosban vagy nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Családalapítás előtt állunk és azon tanakodunk a párommal,hogy egy gyermeknek jobb lenne egy nagyobb városban(megyeszékhelyen)felnőni,mint egy kisebben(jelenleg egy 3000fős kivárosban élünk). Több lehetősége lenne minden téren fejlődni(iskolák,tanfolyamok..) jobbak a kikapcsolódási lehetőségek(sport,közösségek...). Mi a véleményetek erről?
2017. máj. 20. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Falun meg már fel se nőnek a gyerekek😅
2017. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb szerintem gyereknek is, felnőttnek is egy csendes kisváros egy nagyobb város agglomerációjában
2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felnőnek csak nem mindegy milyen szinten. Mi úgy nőttünk fel,hogy az utcán bandáztunk, bicikliztünk később motoroztunk,majd kocsma(20 évesen majdnem alkoholistává váltam)mert kb nem volt semmi más kikapcsolódási lehetőség.Utólag belegondolva jobb lett volna ha lett volna értelmes hobbink... nem kellet volna naponta órákat utazni iskolába...na ez a gondom a kisvárossal.
2017. máj. 20. 15:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van jó és rossz oldala is. Az én véleményem az hogy egy nagyvárosban lazább,vagányabb,nyitottabb,talpra esettebb lesz egy kis ember. Viszont több a buli,a balhé és a tudatmódosító szerek csábításának lehetősége.
2017. máj. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Könnyebben lehet az embernek szerintem hozzávaló barátot, párt találni is egy nagyvárosban.
2017. máj. 20. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 12-13 éves korig előnyösebb a falu/kisváros a nagyobb tér és a jobb levegő miatt utána viszont jobb a város mert 14 éves korra az ember eléggé megunja a játszóteret akkor már nem árt ha több a választási lehetőség. Szóval ja mindkettő előnyös de csak egy ideig én pl utáltam hogy tini koromban is faluban kellett laknom és szinte semmi szórakozási lehetőségem nem volt. Vagy kocsma vagy hosszú utazás. Ráadásul a sportegyesületek is pocsékok falun városban rengeteg lehetőség van. Emiatt nem tudtam sportolni semmit mert nem fért bele az időmbe a sok utazás miatt.
2017. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.000-30.000-es városok a legjobbak :D, nagyrészt minden megvan ami kell, s mégis nyugodt a légkör.
2017. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!