Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legjobb gyakoris kérdések...

A legjobb gyakoris kérdések és válaszok? :D

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 21:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit kell csinálni, ha megmart egy lepke?


Még délelőtt a kertben voltam és akkor hirtelen megmarta a kezemet egy nagy húsevő lepke.Tettem a marásra ecetes borogatást,de nem használ.Azóta már jó nagy részen megfeketedett a kezem a marás körül.És ez még nem is a legrosszabb!!!Emlékezetkiesésem lett a marás következtében és nem tudom kontrolálni a cselekedeteimet!!Most eszméltem rá,hogy az összes élelmiszert,ami a házban volt feloldottam savban és szétlocsoltam az udvaron...most nem elég,hogy üszkösödik a kezem még éhes is vagyok és nincs mit ennem....Mit tegyek???


Szakadok. XD

2017. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez is jó egyébként,amit nem rég láttam.


Vonzódtál már itt százaléka alapján valakihez, szoktad nézni a százalékokat?


Én akaratlanul is megnézem mindig a válaszhoz tartozó százalékot,észreveszem más témakörökben is.Ti szoktátok figyelni ? A 70-en felüli százalékosokat nem nagyon szeretem,unalmasnak látom őket.. a 60 alattiakat sem szeretem,mert csak kötekednek.Tehát a 60-70 közöttiek nekem a nyerők,középsíkon vannak.

2017. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket még régen olvastam egy oldalon,itt van pár kedvencem.


Hogyan tudnám tükörként használni a monitoromat?

Megpróbáltam beszkennelni egy tükröt,beraktam háttérnek,de nem működik.Van olyan beállítás amivel működne?Valami ötlet?


Hogy tudnék játékot magyarosítani?

-Borsozd és paprikázd meg,énekelj mellé népdalt.


Járnátok olyan lánnyal,akinek előtte arab pasija volt?

-Fosol,hogy bombát rakott a csajba,mi?


Hogyan közeledjek felé?

Van egy lány az osztályban,de nem szoktunk sokat beszélni,csak ilyen alap dolgokat,mint pld milyen óra lesz stb.

Nekem nagyon tetszik és nem tudom,hogy hogy közeledjek felé,mit mondjak,milyen ürüggyel menjek oda hozzá.

A szünetben ott vannak a barátnői,meg hazafele is az egyik barátnőjével megy.

-egyenes vonalú egyenletes gyorsuló mozgással


Van egy pára,mit nem rég láttam itt gyakorin. :D


Ha rendőrnek megyek, fennáll annak a veszélye, hogy egy helikopterből vagy repülőből kell kiugranom?

Tudom,hogy van rendőrségi helikopter.De ugye abba nekem nem kell beleülnöm,neadjisten ki is ugrani belőle?Félek a magasban.

-Kérdező a helikopterből való kiugrás előtt:"Há nem vágyok én páukembör"


Nektek is enyhén pörkölt csülök szagú lesz a kezetek,ha a gáztűzhely fölé rakjátok?



SOS! Hogyan kell krumplikás paprit csinálni

Nem sokára hazaérnek a szüleim és szeretném meglepni őket.Kruplikás paprit akarnák csinálni,van is itthon krumpli meg a paprikapor,de nem tudom hogy ezen kívül milyen hozzávalók szükségesek bele,valamint hogy kell elkészíteni. Kb 2 órám van,annyi elég lesz,hogy elkészüljek vele?

-Az első hozzávalót már a magadévá is tetted(pálinka).

2017. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írok ide, hogy lássam, amikor új válaszokon tudok röhögni.
2017. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Hogy mutatják ki a félénk srácok, ha a közelben van a kiszemeltjük?

Válasz: Nyálbuborékot fújnak a közelükben.

2017. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!