Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tanulnátok együtt nyelvet...

Tanulnátok együtt nyelvet valaki mással, akár neten keresztül?

Figyelt kérdés

Szeretnék oroszt vagy franciát tanulni, el is kezdtem mindkettőt, egyenlőre még csak tanár nélkül, önállóan, de rájöttem, egyedül nem olyan jó..Ha legalább egy valakivel együtt tanulnék, mindig az ösztönözne a tanulásra, hogy jobb legyek nála :D Szóval jó lenne valakivel így együtt tanulni, aki hozzám hasonlóan ugyanígy kb a 0-ról kezdi.

Nincs tök véletlenül valaki köztetek, aki szintén ilyen problémákkal küzd, mint én és pont ez a 2 nyelv közül érdekli valamelyik? >.<


2017. aug. 22. 03:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oroszon gondolkoztam én is, csak fogalmam sincs hogy kezdjek hozzá.
2017. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az oroszhoz van egy (de lehet, hogy több is) csoport a facebookon, megéri kipróbálni, mert vannak tanárok, anyanyelvi felhasználók, haladók és egész kezdök is - ez utóbbiak sok segítséget kapnak a többiektöl.
2017. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orosz engem nagyon érdekelne, teljesen nulláról kezdeném, még az ábécét sem tudom. Szóval szívesen belevágnék :)
2017. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!